• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

problém s trhem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13110
  • Vytvořeno

DeletedUser13110

Guest
Nevěděl sem kam to dát ale mám takový menší problém týkající se trhu.Mám 1075 zlaťáků a nemohu si na trhu koupit od jiného hráče 2000 surovin za 50 zlaťáku vyhodí mi to zprávu nemáš dostatek zlaťáků nevím jestli se jedná o bug nebo mou hloupost.Děkuji za každou radu případné vyřešemí problému.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, otevri si prosim okno trziste, kartu pro vytvoreni nabidky. Zde uvidis jakesi male "i" v kolecku. U nej uvidis mnozstvi zlataku, se kterymi muzes obchodovat. Pokud tam mas 0 a zajima te, proc, najed na to "i" mysi a dozvis se mozne duvody. ;)
 
Nahoru