• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Prosím o návod na instalaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10929
  • Vytvořeno

DeletedUser10929

Guest
Zdravím,
rád bych si nainstaloval .js grepolis.petousek.eu, ale mám problém s instalací na operu. V google chromu jsem to nainstaloval i spustil bez problému, ale já chrome nemám bohužel rád. Pokud někdo má zkušenosti s touto instalací poradí mi? či by udělal návod byl bych moc vděčný a rád bych i udělal z toho video návod, jak bych zjistil jak se instaluje na operu.

Předem děkuji za radu!
 

Thasoss

Grepolis tým
Na web. stránce máš popsáno, jak na to... ale pokud nejsi s Aj kamarád...
Nainstaluješ rozšíření Tampermonkey, pokud jej v Opeře nemáš, poté odsud stáhneš GrepolisReportConverterV2.user.js...
No a pokud máš v Opeře rozšíření NoScript, musíš přidat před celým tím procesem grepolis.potusek.eu mezi důvěryhodné stránky. :)
Btw, ne, nešlo to přeložit... texty jsem od toho nedostal, takže jsem přeložil jen to, co bylo dostupné. ;) To jen proč není na této stránce přeloženo Team, Other languages a pár dalších věcí. Prý to má zůstat v Aj.
 

DeletedUser10929

Guest
Všechno jsem udělal mám nainstalované rozšíření i povoleno a prostě nic :) V google chromu bez problému, ale tady si opravdu nevím rady. Návody, přesné návody jsem nenašel. Je to škoda, tak snad se někdo nájde komu to funguje na Opeře.
 

DeletedUser

Guest
mne ked nieco nejde, tak skusim zaciarknut kazde okienko pri ktorom je "enable" (totiž povolene). (pomoc od laika ktorý anj neumí, a nic takové nepozná)
 
Nahoru