• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Proti-Útok

  • Zakladatel vlákna Kačer Donald
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čau lidi tak mě napadlo něco co by mohlo bít zajímavé..
Možná že už to tady bylo ale těch příspěvků je tu fůra tak se omlouvám pokud to bylo zmíněno.

Takže nápad mám takový že by se mohlo na jdoucí útok který směřuje na vás, poslat proti útok ,pokud by váš proti útok byl silnější něž útok tak by byl vítěz tedy obránce a nemuselo by dojít (+pro toho kdo posílá proti útok) na bourání hradeb a budov ale pokud by váš proti útok byl slabší tak by byl útočník alespoň oslaben.Proti útok by se mohl posílat jen z města na které jde útok.

V přehledu pohybu vojsk by se kliklo na vás jdoucí útok tam by byla možnost zadání proti útoku.A už by se postupovalo jako v normálním zadávání útoků.

V případě že by útočník posílal létající jednotky tak tím bych se netrápil a postupoval jako v obyčejném boji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nie stacilo by ti robit zapalky ako by si posielal utok hm s biremamy aby ked na teba niekto poslal protiutok tak aby sa branili aj obranu hm NIE:grepolis
 

DeletedUser

Guest
spam

nedubluj posty prosimtě tenhle kraví nápad je tu asi už po 5 té :-!
 

DeletedUser

Guest
jo jo asi jsem tušil že to tu možná bylo ..ok beru (ale kraví nápad ,nn)
a skipii s tim co si tam psal vůbec nesouhlasím ..alespon to bude těžší
 

DeletedUser

Guest
nesuhlasis hm este otazku kolko hras grepolis kolko mas miest a podobne to mi dost objasni :)
 

DeletedUser

Guest
tak mi to je jasne poreco davas takyto navrh :) urcite nie a pochopis preco :) neskor je to nezmysel urcite tak ako by toto prekopalo taktiku boja si ani nevies vobec predstavit
 

DeletedUser

Guest
ok takze ked budes mat viacej miest tak budes mat mesta na obranu dva tipy biremy a pozemne potom na utok a to zapalky a pozemne a tak ides ked utocis posielas utok a takto ak by na tvoj utok mohol niekto zautocit tak musis posielat v utoku nielen utok ale aj obranu cize nemozes poslat 50 prepraviek plnyvh utocnych jednotiek ale muisi tam mat polku obrany co ked posles plny utok koni hm ked niekto na teba posle jednotku proti konom a rozmeta ich alebo posle len zapalky a tie znicia transporty hm takze ty v utoku budes posielat biremy totalne ti to rozhadze system poskladania jednotiek v meste a system boja napriklad ti staci mat v meste 100 zapaliek a uhybat s nimi a poslat ich na protiutok na OL a je to :D uplne zniceny system boja tvojim navrhom
hras to moc kratko na to aby si vedel ako to bude a ako to vyzera potom tvoj navrh ako napad ok snazis sa ale je mimo:grepolis
 

DeletedUser

Guest
no jasně že ti to znepříjemní útoky.....
nevim na co bych měl ještě přijít v průběho delšího hraní než vím teť
 

DeletedUser40

Guest
Podobný návrh tu už opravdu byl, stačilo hledat. Jinak Tvůj příspěvek porušuje pravidla sekce, takže jsem nucen tuto diskuzi uzavřít, případné pokračování prosím přesuňte do výše zmíněného tématu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru