• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ptacův blog - aneb i pleb může míti názor

DeletedUser12340

Guest
Zdravím všechny zbylé čtenáře Grepolis fóra,


vítám vás tu u projektu, který jsem chtěl zrealizovat už dávno, ale vždy jsem na to byl až příliš línej. Mám ho v hlavě už delší dobu, ale až nedávné události mě k tomu "donutily". Jednou z těchto událostí je změna fóra z typu vBulletin na XenForo. Jak už to tak bývá, lidé povětšinou nemají rádi změny, a proto i tuto změnu (která je mimochodem podle mě krokem dopředu) prostě a jednoduše "zavrhli" hned jak ji viděli, přitom se stačí s fórem pouze seznámit a zjistí se, že je vše při starém ...pouze s jiným vzhledem. Ale to už jsem odbočil od tématu.


Co čekat od Ptacova blogu?



Myšlenka celýho tohoto projektu je vlastně celkem dost primitivní. Tenhle blog bude zaměřen čistě názorově a subjektivně na dění okolo světa Athény (cz27). Dále se tu určitě objeví čistě názorový příspěvky na některá jiná (obecnější) témata, jako např. "vyzpovídání aliancí a jejich vůdců". Mé blogy nebudou pouze něco jako: "stala se věc X", ale: "stala se věc X, já si o tom myslím Y, pro svět to bude znamenat Z".


A kdy bude vycházet Ptacův blog?



Blogy budou vycházet tak často, jakou budu mít náladu, kolik času a jaká bude kritika... Tím myslím, jestli se bude líbit a lidi si o něj budou psát, budou vycházet častěji.


Závěrem:


Díky za dočtení až sem, pokud se vám můj styl psaní blogu líbí, budu rád za kladnou odezvu. Pokud ne, napište mi prosím, co změnit, abych mohl vyhovět co nejvíce lidem. Pevně doufám, že se všem bude líbit.


Ptac
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru