• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Puzzle

DeletedUser12611

Guest
Na obrázku je muž a velké zlaté přesýpací hodiny. :) (puzzle seskládáno)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5504

Guest
tak to jo, taky jsem to skládal, ale nevim jestli to stačí takhle nebo konkrétně pojmenovat... vzhledem k tomu zlatu jsem si říkal že by to mohlo mít něco společného se světlem/Sluncem a pak mi přišlo že Thassoss dal takovou secret nápovědu.. :D
 

DeletedUser9364

Guest
Přesně proto jsem tam napsal toho Apollóna - nad Slunce jasné. :-D
 

mikosansobi

Grepolis tým
Správná odpověď je Chronos :)

chronos.png
 

DeletedUser12611

Guest
Mohu se tedy zeptat, vyhrál jsem já, nebo dradelot, který využil mé odpovědi a napsal správné jméno boha? :)
Protože jak je psáno, stačilo puzzle seskládat, což se mi podařilo. :)
 

DeletedUser5504

Guest
já jsem psal že jsem si to taky složil :D ale klidně si můžeme rozdělit na půl
TUSw.png
 

DeletedUser12611

Guest
Mám to ve photoshopu dost podobně, vidím, že jsme měli stejný postup :)
Uvidíme co nám mikosansobi napíše. :)
A s tím rozdělením výhry jsi mile překvapil, mám to stejně. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Lidi, lidi... stačilo si otevřít facebookovou stránku a vsadím se, že do tří minut byste patřičný artwork našli... :) Jeden jediný dílek to prozradil, a to jeho oči.
 

DeletedUser5504

Guest
tak to víš, žádný podvody, hezky pěkně poskládat :D
 
Nahoru