• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Rap, Hip Hop apod. :)

DeletedUser231

Guest
Přeji zdar všemu lidu.. berte tuto sekci v klidu.. můžete tu pokecat, dát i nějakej odkaz přece jenom je tohle vlákno o rapu pro Vás! ;)

[YOUTUBE]hmP7TYtDVUU[/YOUTUBE] [YOUTUBE]isumZjs3dKA[/YOUTUBE]

Peac and Rap :cool:
 

DeletedUser5567

Guest
Chaaoooozzzzz

[YOUTUBE]C3qraphNmT8[/YOUTUBE]
tohle je jedinej rap co se dá poslouchat...

Já jsem pro aby se tu zavedla cenzura a omezováí osobní svobody a tohle vlákno zamklo :-D
 

DeletedUser

Guest
Já pro toto vlákno jsem

[YOUTUBE]molBnSBNnHM[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]gA9VVY77b20[/YOUTUBE]

Toto v poslední době poslouchám nejvíc,hodně rád mám ale Wu
 

DeletedUser231

Guest
Wu Tang Clan je strašně dobrej Old School! Taky se mi líbí... škoda jen že už to není to starý složení..

R.I.P. ODB! :(
 

DeletedUser

Guest
Občas sa tam mihne zpívaný refrén ^^ Ono to popravdě jinam zařadit nelze. Recitování nemívá hudební podklad a žádné jiné specifické zařazení tomu nikdo nevymyslel. :)
Reklamní předěl: Hip hop nemá duši?
 

DeletedUser231

Guest
Hádat se s vámi o tom, jestli je to hudba nebo ne nebudu.... Pro mě je to život, udělalo to ze mě člověka, dalo mi to cíl a popravdě, většina mých přátel také poslouchá Rap... takže bych u nich jako Metalista asi neobstál...
 

DeletedUser

Guest
dalo ti to cíl a a udělalo to z Tebe člověka?
no lepší než kdyby jsi fetoval a kradl, nicméně nechápu jak něco podobného může z někoho udělat člověka natož mu dát cíl..
ale proti gustu žádný dišputát, kdož chceš mít gatě s rozkrokem u kolen a poslouchat recitování nesmyslů..
já se radši budu potit v černých hadrech na festivale:)

Proč by se to mělo zamykat? rock, metal atd. má také své vlastní vlákno.... proč by se měli lidi poslouchající rap na tomto fóru omezovat?
Já jsem pro aby se tu zavedla cenzura a omezováí osobní svobody a tohle vlákno zamklo :-D

no s John-kou sice souhlasím, leč musím být profesionál a nechat to tu..
nu komu se tu nelíbí ať sem nechodí, hlídat tu řed spamem musíme my červení a my se rádi odreagujeme v jiné hudební sekci:)


P.S. neobstál jako metalista?? si děláš legraci:) kdybi Tví přátelé poslouchali evu a vaška tak taky začneš?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rebelius: Přátelství, které je čímkoliv podmíněné, nestojí za nic. :)
 

DeletedUser231

Guest
Díky Sultáne.. Hezky řečeno: komu se tu nelíbí, ať sem nechodí...
Ovšem, trochu jsem nepochopil, proč si psal, že musíš být profesionálem a nechat to tu... Kdyby jsi profesionál nebyl tak by jsi to vymazal? Z jakého důvodu? :O

to ppolda: jistě ale v tomto případě styl přibližuje!
 

DeletedUser

Guest
Udělalo to z tebe člověka? Taky bodáš malé děti jako ti ostravští "Hipáci"? :)
 

DeletedUser231

Guest
Víte čemu se divím? Že v sekci rocku atd. se tadyto ani neobjeví... nikdo rock nezpochybňuje a když se tam náhodou ozve rapper, hned je vyštván... Heh, je mi do smíchu..
 

DeletedUser

Guest
Rock je tady už docela dlouho, zatímco hip hop je dalo by se říci ještě v plenkách (Spíš tedy puberta cca :D). Věř mi, že kdyby byl internet v době začátků rocku, byla by diskusní fora plná naštavných a urážejících fanoušků dechovky, jazzu atd :)
Zkus to brát inverzně. Fanoušci rapu nechávají alespoň zde ostatní žánry na pokoji, zatímco zlořádi ostatních žánrů cítí potřebu bojkotovat toto vlákno od samého začátku. Třeba mají strach! :D
 

DeletedUser231

Guest
Tys mě opravdu potěšil :) ;)

Ale jak řekl Sultán: Komu se to nelíbí, ať sem nechodí! HAU
 

DeletedUser

Guest
Víte čemu se divím? Že v sekci rocku atd. se tadyto ani neobjeví... nikdo rock nezpochybňuje a když se tam náhodou ozve rapper, hned je vyštván... Heh, je mi do smíchu..

nikdo nikoho nevyštvává lidé jen vyjadřují svůj názor..
ovšem budeme muset dohlédnout aby ty názory nezaplevelily toto téma až moc..
 
Nahoru