• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

režim dovolené

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10929
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10929

Guest
Zdravím, opět mám dilema. Např. režim dovolené se mi aktivuje 3.4.2014 v 20:00:00 a v ten den ráno postavím budovy co budou trvat (budou se stavět) 2-3 dny například. Otázka zní, budou se ty budovy stavě i po 20:00 ? nebo se to zastaví jako suroviny? a aktivuje se to až zruším dovolenkový režim?

Předem děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser

Guest
když se aktivuje dovolená automaticky se zruší budovy na postavení a suroviny budou vráceny to jstejný i s jednotkami
 

DeletedUser10929

Guest
Divné potom dovolená bude 21:00 a budova mi koncí 21:14 tak mi to nedostaví?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Stavby i jednotky se během dovolené normálně dodělají, jen suroviny a přízeň se nedoplňuje, toť vše.
Sám jsem nevěděl, takže jsem se musel ptát kolegyně... ta s tím má zkušenosti. :)
 

DeletedUser10929

Guest
Díky :) nezdálo se mi to a ještě jeden dotaz. Spíš nechápu proč to tak je :) .. Kolonizoval jsem město a oni mě kolonizovali.. sice jsem svoje město nechal, ale jde mi o to že oni mě kolonizovali dřív jak já to druhé město a jak vyhráli (přebrali město) tak mi kolonizace zmizla. Vím že zmiznou vojáci atd., ale je škoda, že o kolonizace, když už jsem dosedl :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Protože když při ztrátě města zmizí domovské jednotky, které jsou mimo město, tak logicky nemá kdo město dobývat - vojáci zmizí, kolonizační loď zmizí... proto tomu tak je.
 

DeletedUser11571

Guest
mám dotaz k oběma tématům zde probíraným:
1) Režim dovolené: kdy už se němečtí kolegové rozhodnou udělat něco s nesmyslem, že člověk nesmí útočit v době přípravy na dovolenou? Abych to upřesnil... smysl to má, ano, ale lidé, kteří hrají na starém způsobu dobývání mají 1-2 dny pekla před dovolenou, protože nesmí poslat sami na sebe útok (což si myslim, že by měli změnit tak, aby alespoň tohle šlo) a tím porazit kolonizační loď na ně seslanou... když jsem se ptal na supportu, řekli mi, že tohle je trochu nedomyšlené, ale že stále tu je aliance... jenže aliance není ve 2h ráno vzhůru, aby mi pomáhala s tím, že mi někdo sedl do města těsně (např 10 minut) před začátkem dovolené kolonizačním útokem 8 minut od daného města - spousta hráčů hraje i způsobem, že těsně po dosednutí kolonizační lodě přiletí vysvobozovací útok a to je najednou při čekání na dovolenou nemožné... vím, že je to momentálně pro vás asi neřešitelný problém, ale chtěl jsem, aby někdo věděl, že s tím nesouhlasím a doufám, že v budoucích updatech se s tímm něco udělá)
ad 1: s tím souvisí dotaz, jestli když v režimu čekání na dovolenou pošlu pryč podporu a vrátim ji tak, aby přišla po kolonizaci, jestli se bude chovat tak, jak má ve zvyku - jako útok

2: Ztráta kolonizačních jednotek při ztrátě města:
trochu chápu, že zanikne kolonizace jiného hráče při ztrátě města, ze kterého vyšla kolonizace, ale chtěl jsem se zeptat, jestli to samé platí u zakládání nového města... tento proces je trochu odlišný minimálně v tom, že tu neexistujou nějaké boje ani možnost vrátit zpět, tedy že je to naprosto autonomní proces nemající s původním městem téměř nic společného a logicky bych počítal s tím, že zakládání města by se přerušovat nemuselo...
 

DeletedUser

Guest
za prvé první dotaz, co je na cestě bude se chovat normálně a dopad bude, jako útok
druhá část při ztrátě města s kterého zakládáš město zakládání se zruší byť to může být nelogické
 

DeletedUser11571

Guest
existuje způsob, jak požádat o změnu? jak zaručit, aby ten, kdo tohle vymýšlel slyšel, že bychom chtěli (určitě nejsem sám) takovéhle drobné změny? Mně tu totiž přijde víc věcí nedomyšlených.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru