• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Režim mentor (Vyukovy systém)

DeletedUser12971

Guest
Ahoj,

co založit režím mentor (Vyukovy systém).

Každý nováček by si mohl zvolit režim mentora a ti zkušenější jako já by se tam mohli přidat aby zaučovaly nové hráče a pomáhali jim tak a měli přehled o jejich informaci grafy datum registrace a podobně na dalsi strance a až by Učitel uznal za vhodné tak by se stal z nováčka klasickým hráčem jako učitel(mentor) by jim mohl zadavat ruzdne ukoly radit jim a podobně ukoly by se oběvovali pod hlavnima ukalama. Nováčka by mohl odebrat pouze mentor vyděl by jejich grafy jejich postup měl by přehled do urovně budov novačka nebo ho smazat ze světa pokud by byl neaktivní či ho označit za neaktivniho a vymazat z systemu mentora a podobně tak by jim mohl pomoci se dostat do hry.Pro učitele by za to byly odměny ruzdne specialni.

Myslím si že je top bezvadný nápad na DK to tak funguje na podobnym principu.;)
 

DeletedUser12720

Guest
1) Proč jsi to nenapsal do nápadů, ale do dotazů?
2) neslouží k tomuto účelu Wiki (i s částí tvořenou hráči), fórum (sekce rady a strategie) a Hlavní úkoly?
3) Dle mého názoru je dobrý nápad pro aliance, které by chtěli zaučovat své hráče.
 

DeletedUser12971

Guest
1) Proč jsi to nenapsal do nápadů, ale do dotazů?
2) neslouží k tomuto účelu Wiki (i s částí tvořenou hráči), fórum (sekce rady a strategie) a Hlavní úkoly?
3) Dle mého názoru je dobrý nápad pro aliance, které by chtěli zaučovat své hráče.
1.Je to nápad i dotaz ,2. každý nováček si rady nevím a nevyzná se ve wiki tak je lepší, aby mu to přebas někdo z rady zkušenějších vysvětlil. S tým naprosto také, souhlasím :) .
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12971

Guest
ano, hraval jsem, ještě stary grep :D Zliko205 Kral Davidov IV EricekMakadonec sousek a Berserker 123 to byly moje nicky tak nějak to bylo :D Ale, nejvic Zliko205.
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
.
 

DeletedUser9364

Guest
Já taky hraju už docela dlouho, ale nesnažím se ze sebe dělat nějakýho učitele, protože jednak nechci, druhak by mě to ani nebavilo a za třetí bych neměl čas. Až někde budeš do TOP 15. v bitevních bodech, pak si uč koho chceš, ale to už na to nebudeš mít čas.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9364

Guest
Ale furt mi mizí ta pointa, k čemu? Nejlépe tě naučí život a tvoje vlastní neúspěchy, málo kdo si čte wiki, to až v pozdějších fázích. A věř mi, je otrava učit Grepolis někoho nového, sám jsem to 2x zažil.
 

DeletedUser7082

Guest
Doufám, že ne češtinu...
Myslím si, že jako člen grepolis.cz týmu by si neměla mít takové narážky. Třeba je dysgrafik nebo prostě tu češtinu má v paži, tak či tak je tohle z tvé strany naprosto neprofesionální. Čeština naprosto nesouvisí s jeho otázkou nebo snad ano ? Příště doporučuji se vyjádřit k tématu jeho příspěvku.
smiley_emoticons_irre.gif
Není to vůbec špatný nápad, protože rozumný člověk vidí, že grepolis upadá jak padající hvězda a málokdy u hry vydrží nový hráč.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Výukový systém byl předložen devs při mé poslední návštěvě Hamburku. Pamatuji si, že stejnou otázku položil i jeden z mých kolegů. Nevím, v jakém stádiu je to dnes a zda vůbec může být implementován do Grepolis. Zkusím zjistit. :)
 

DeletedUser7082

Guest
@Thasoss Ty jsi mi šášula. Najdi si přítelkyni, které se budeš věnovat a trávit s ní čas, do toho poznej práci a starání se sám o sebe + starosti. Pak mi jednou řekneš, jak tady trávit celé dny dle tvých představ. Hold každý má asi jiné priority.
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Nahoru