• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Režim mentor (Vyukovy systém)

DeletedUser12971

Guest
Výukový systém byl předložen devs při mé poslední návštěvě Hamburku. Pamatuji si, že stejnou otázku položil i jeden z mých kolegů. Nevím, v jakém stádiu je to dnes a zda vůbec může být implementován do Grepolis. Zkusím zjistit. :)
super díky no mel by jít v DK to taky je a hra je myslím na stejným Enginu ;-)
 

Thasoss

Grepolis tým
@Thasoss Ty jsi mi šášula. Najdi si přítelkyni, které se budeš věnovat a trávit s ní čas, do toho poznej práci a starání se sám o sebe + starosti. Pak mi jednou řekneš, jak tady trávit celé dny dle tvých představ. Hold každý má asi jiné priority.
smiley_emoticons_confusednew.gif
A tohle říkáš člověku, který má dvě stálé (home office) práce, a když v jedné z nich zrovna nemá salvu zakázek, je většinou mimo domov... ty jsi mi šášula.
super díky no mel by jít v DK to taky je a hra je myslím na stejným Enginu ;-)
Vydavatel a bojování je asi tak jediné, co mají ty dvě hry společného. Grepo ani DK na žádném enginu neběží, oboje to jsou hry s úplně jinou technickou koncepcí kódu i pro hráče patrným designem hry, takže jen těžko můžeš převést jednu funkci v nepozměněné podobě z jedné hry do druhé. Jasně, nějaké mentoring funkce by Grepu rozhodně prospěly, aby se nováček víc zajel, ale měly by být spíše NPC, než že by jeden hráč učil druhého a nedejbože by dostával bonusy. Vedlo by to ke zneužívání.
 

DeletedUser12866

Guest
Dle mého názoru je Zlikův nápad s mentorem výborný :)
Jinak mohli by jste tu prosím vás přestat řešit co tu nepatří? Na tohle máte osobní zprávy, ne?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Nechtěla jsem reagovat, ale jak zrovna TY chceš někomu říkat, co by jako člen grepo týmu měl a neměl :D Ať žije Knóssos.

Poprosila bych ukončit OT. Dík.
Já členem nejsem, ty stále jsi, tak se chovej, tak jak máš..
smiley_emoticons_bussi2.gif



A tohle říkáš člověku, který má dvě stálé (home office) práce, a když v jedné z nich zrovna nemá salvu zakázek, je většinou mimo domov... ty jsi mi šášula.
Nemusíš tady nic rozepisovat, popravdě mě tvůj život zajímá asi jak turnaj v petangu. Ale přeji ti hodně štěstí a ať se ti daří i nadále. A je lépe a lépe.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
To mě tvoje rady do života a nepřímé naznačování, že jsi jediný se starostmi a povinnostmi, taky. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
To mě tvoje rady do života a nepřímé naznačování, že jsi jediný se starostmi a povinnostmi, taky. ;)
Tak vůbec na mě nereaguj ne ? :) Na to, že tě nezajímám, tak jsi se vložil do konverzace, kde tě naprosto nikdo nezval a nikdo se tě neprosil o nějakou odpověď, kde jsi pouze poukazoval na mě. Tak dostoj svých slov a neotravuj Thasi .. :) A když už tady chceš komunikovat, tak se bav na určité téma tohohle příspěvku. To jsi se v tvé bývalé pozici vedoucího tohoto fóra nenaučil ? To tady musel být slušný nepořádek.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

mikosansobi

Grepolis tým
Slíbila jsem dodat info:
"Myšlenka byla projednána a zjistili jsme, že funkce mentoringu nepřinesla příliš velké zlepšení, aktivitu hráčů a tak dále. Je to příliš velká funkce k implementaci."
 
Nahoru