• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Reakce supportu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11667
  • Vytvořeno

DeletedUser11667

Guest
Dobrý den, chci se zeptat po jak dlouhé době support reaguje na zprávy ? Jelikož 12hodin bez odpovědi mi přijde docela dost dlouhá doba na to, aby se na zprávu nikdo nepodíval a nebyl schopen na ni odepsat alespoň nemám čas, odpovím např. do 15:00.

Díky za odpověď
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Když jsem ještě byl v týmu, nebyl problém do max. dvou hodin (ale spíš jedné hodiny) problém začít opravdu (nikoli jen hodit jakousi odpověď) řešit. Nemuselo se na tom nic ani měnit, ale záleží, kdy jsi danou zprávu napsal. Jestli o půlnoci, nediv se, že ti ještě nemusela přijít odpověď, i když je divné, že by za celé dopoledne nikdo nebyl online. :p Každopádně support tým není placený, nemá tím pádem žádnou pracovní dobu.
 

DeletedUser11667

Guest
O pulnoci mi přišla od supportu zpráva, ja na ni za 5minut odpověděl a od te doby nic :D chápu to že nejsou placeni, ale tak právě že mi také přišlo divné ze by nikdo nebyl online. Jo, dříve býval support tak rychlý, že jsem dostal odpověď ještě dříve než jsem napsal otázku :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud je to nějaký dotaz, klidně se na něj zeptej zde. Pakliže jde o chybu, tu lze bez prohlídky účtu řešit jak kdy. Akorát problémy vzniklé při platbě prémia jsou opravdu záležitostí supportu, resp. platebnímu týmu, ke kterému jsou tyto potíže ve většině delegovány (takže i na jeho straně mohou vzniknout nějaké prodlevy).
 

mikosansobi

Grepolis tým
Odpověď jste obdržel. Na tu další musíte počkat na supportéra, který s Vámi danou věc řeší. Mezitím doporučuji a apeluji na všechny hráče, aby si pozorně přečetli pravidla hry.

Co se týče času odpovědí, jak již zmínil Thasoss, technické a prémiové tickety se mohou protáhnout až na dny ( záleží na složitosti problému, státní svátky, víkendy).
 

DeletedUser11667

Guest
Ano, první jsem obdržel (to jsem zde i uvedl), ale zajímal mne právě ten čas jestli je to nějak omezeno. Nebylo by špatné třeba ke zprávě dodat např.: Váš problém/dotaz se budeme snažit vyřešit nebo na něho odpovědět nejpozději nejdéle do dnešní půlnoci. Zamezilo by se tim dalším zprávám od hráčů, kteří by do té doby čekali a ozvali by se až po uplynutí tohoto času pokud by nebyl supportem prodloužen :)
 

DeletedUser11667

Guest
Proto jsem dodával, že pokud by se čas mohl případně změnit. Když nemůže ten daný support tak čas posunout např. o 24hodin s tim, že problém může být vyřešen i dříve. Myslím, že by to hráči uvítali :)

Přeci jen sama uznejte, že čekat 14hodin na odpověď je na palici :)
 
Nahoru