• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Rozhovory

DeletedUser

Guest
Jak už název napovídá, jedná se o toppic, kde budou rozhovory s hráči světa Ypsilon.

Hned na začátku chci všem, kteří mi poskytnou rozhovor chci poděkovat za ochotu.


První rozhovor jsem udělal s hráčem, který jako první obsadil polis. Nick hráče je Briz0wn.

1. První otázka míří trošku do soukromí. Kolik Ti je, jaké je Tvé zaměstnání a kde bydlíš?
Je mi 30 let, bydlím v Kladně. Pracuji jako Aplikační konzultant pro skladové systémy.

2. Co kromě Grepolisu ještě hraješ za hry?
NHL 6v6 na Xboxu

3. Co Tě nejvíc baví na Grepolisu?
Dobývací systém, časování.

4. Jak dlouho hraješ grepolis?
Hraju 10 měsíců.

5. Jaké jsou Tvé největší úspěchy ve hře?
Pokud se jedná o Grepolis tak asi žádné. Hrál jsem CS (CounterStrike) cca 10 let, a také CS:S, kde jsme vyhráli několik republikových turnajů a individuálně jsem vyhrál i nějaké evropské 1v1 turnaje. Na podívaní, přikládám mé fragmovie https://www.youtube.com/watch?v=EfdnCztYKMk

6. Jaký je podle tebe nejdůležitější ukazatel ve hře?
Umět časovat, schopnost postarat se sám o sebe a pípák.

7. Otázka přímo na tělo. Byl jsi první, který zabral na Ypsilonu polis. Tzn, že jsi musel do hry vložit docela dost peněz. Co tě k tomu vede? (Mě je to jedno. Kdyby si chodil do hospody, divadla nebo sportoval, tak ty peníze utratíš tak i tak. Každý má holt jiné priority.)
Přesně jak jsi napsal, nechodím do hospody. Dám si večer doma skleničku BL a klikám. Sám jako vývojář aplikací vím, jak je podpora důležitá. Hra mě baví, tak proč bych pár drobnýma nepodporoval to, co mám rád a ne se na tom jen přiživoval, naříkal co je špatně a nic pro to neudělal ;)

8. Vzhledem k tvému zaměstnání, jako vývojář aplikací, co by jsi rád viděl na Mobilní/Tabletové verzi Grepolisu, popřípadě co by jsi vyladil, aby aplikace tak nepadala?
U mobilní verze chybí - nebo jsem to alespoň nenašel:
1. možnost vidět délku útoku před odeslaním
2. možnost nastavit si vlastní vyzvánění na notifikace push oznamení
3. možnost nastavit si vlastní vyzvanění na ruzné druhy push oznamení. Separátně - útoky, výzkumy atd..
4. Přímé napojení na grepostats, stejně jako v quacktool (script pro přímé prohlížení statistik s přímými odkazy na grepostats, grepolismap atd.)

9. Vzkaz pro ostatní hráče a čtenáře
Přemýšlejte u toho a chovejte se jako lidi a ne jako prasata.
(Pod to se podepisuji také)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnešní Rozhovor je s hráčem, který sám sebe označuje za černou ovci fóra i hry. Hned na začátku chci říct a upozornit, že jakékoliv osobní útoky, které se mě nebudou líbit ve vlákně Diskuze, budu nemilosrdně mazat. Hráč byl ochoten poskytnout rozhovor a za to jsem rád. Vybral jsem Sladkého Piškota i proto, aby ukázal své celkové názory nejen na hru.

Sladký Piškot, Valhalla Rising

1.Takže klasika na začátek, kolik ti je, odkud jsi a jaké je tvé zaměstnání?
Je mi 30 let, bydlím v Benešově u Prahy momentálně pracuji jako počítačový grafik.
Dělám loga pro firmy, a pracuji s reklámním materiálem.

2. Hraješ i jiné hry než Grepolis?
Propadl jsem serii Mafia a Assassins Creed.
Pokud jde o online hry, tak to dříve byl Reddragon, dnes už jen když je čas.

3.Mafie a Assassin´s Creed jsou trošku odlišné hry od Grepolisu. Co tě na těchto hrách nejvíc baví?
Na Mafia 1,2 mě baví příběh, který mě velice zaujal po stránce postav až po obtížnost některých misí.

Assassins Creed - to je podle mě nejlepší celosvětová hra jaká kdy byla vydaná na konzole a PC.
Herní možnosti, grafika hry a příběh. Tyto tři hlavní věci této serie jsou promyšlené do posledních detailů.

Od grepolisu se to výrazně liší, a možná proto je to příjemná změna.
V Grepolisu spolupracuje celá aliance jako celek, a musíme spolehát jeden na druhého, převládá týmový duch.

U těchto her se mohu spolehnout sám na sebe, a své schopnosti.
Neříkám, že u Grepolisu ne, ale rád se podřídím týmové spolupráci.

4.Jak dlouho hraješ Greoplis?
Od začátku co byl vytvořen první server, myslím že to bude něco přes 5 let. Samozřejmě né v kuse. :D

5. To už je teda nějaká doba. Který z herních světů ti sedl nejvíce?
Jednoznačně Kappa a Iota. Ale nejvíce Iota. Tam jsem hrál po boku takových velikánů jako pandas, mejstra, ivaraka.

6.A jaké jsou Tvé největší úspěchy ve hře? Nemusí to být nutně výhra, ale můžeš se pochlubit čímkoliv co si myslíš, že je to úspěch.
Největší úspěch byl ten, že jsem mohl hrát na Iotě a Kappě ve skvělé partě hráče a že jsem na Tau dostal možnost hráti po boku Resetáku. To byla veliká škola.

7.Jaký je podle tebe nejdůležitější ukazatel kvality hráče ve hře?
Nejdůležitější faktor? Umět se ubránit.

7.1 No trošku politcká odpověď, ale budiš
Napsal bych týmový duch, ale to nic nevypovídá o kvalitě hráče

8.Každopádně, jsi docela aktivní na fóru. Podle mě je škoda, že tam nechodí moc lidí. Co si myslíš, že by hráče přitáhlo, aby se zapojily do konverzace?
Snažím se být taková černá ovečka fora, i celé hry. Navléci si tu masku nenáviděného hráče.
Otevírat na forum ožehává téma špehů a dalších interních věcí.

Když lidi nedokáže forum přitáhnout na pozitivní emoce, tak na negativní to dokáže. Sám jsi viděl reakce na mě a na moje komentáře.

Ale toto je hra, politika rozhodit nepřítele a já se v tom vyžívám. A co se týče výhrůžek od nepřátel a od lidí, nevadí mi to.

Maximálně skončím na kraji mapy. Je to přeci jen hra. ;)

8.1 Popravdě můj názor je přesně opačný. Na negativní emoce, neboli flame reagují lidé opačným způsobem. Koukni na takového Firstazazela. Ten ti byl velice podobný svým stylem psaní.
No, uvidíme, jak to dopadne. :)

9. Píšeš, že jsi grafik. Co by jsi vylepšil na Grepolisu? Já tady rok nebyl a docela se grafika změnila, ale popravdě jsem grafický neznaboh, takže netuším, v čem by mohla být chyba a co by mohlo být lepší.
Co bych vylepšil? Spíše bych řekl, že tu chybí nějaká animace při útoku. Defakto když dojde tvůj útok na nepřítele, vidíš jen report. To je podle mě špatně.
A určitě bych vylepšil struktury budov.

10.Poslední věc, kterou bych ještě chtěl, je nějaký vzkaz pro hráče
Nezapomentě, je to jenom hra. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru