• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Rozstřel

DeletedUser

Guest
Zdravím,
Zde se bude odehrávat rozstřel, který nám určí vítěze jednak o:

Místo, které by většina hráčů Grepolisu záviděla a bezpochyby se tak i stane...
Jedná se pochopitelně o první místo, na které usedne jeden z těchto šťastlivců:

Klokuk či Juraj156 a jeden z nich si odnese pohádkovou výhru 400 zlatých, druhý možná odejde s titulem poražený, ale také se 300 zlaťáky do hry v kapse!

Také se zde bude hrát o 4 místo, které sice není tak noblesní, ale také není k zahození, jeho výherce si zde přijde na symbolických 100 zlatých, což není nikterak vysoká suma, ale využít se dá :). Tento souboj bude probíhat mezi L.IV a Dan77

Rozstřel bude v podobě dalších hádanek či rébusů.
Objevit se můžou kdykoli, avšak nezvítězí ten, kdo odpoví jako první, ale ten, jehož odpověď bude lépe vystihžená.
Hodnocení si můžete prohlédnout
 

DeletedUser

Guest
Od hádanek jsme si dali na chvilku pauzu, ale zítra navečer se tu objeví rébus, který určí vítěze o 3 místo.
 

DeletedUser

Guest
Dobře, máme tu tedy onen očekávaný rozstřel.
Prozatím se bude týkat pouze o 4 místo.
Zde bude hrát pouze jedinou roli, která se tu bude vyskytovat -> Náhoda či štěstí, je mi jedno jak to nazvete. Podle mne právě tímto způsobem Vás nejlépe rozsoudím. Takže se bude jednat o jakousi "minihru". Nyní mi dovolte uvedení do této minihry krátkým příběhem:

[SPOIL]Vítězové soutěže byli zajati na rozkaz panovníka, který je nechal odvést na pokraj vytvořeného labyrintu plný pastí a různých potvor, které se již třesou na maso nedobrovolných obyvatel labyrintu. Proč se tak stalo? Král se cítil v ohrožení, když se v jeho království objevilo tolik inteligentních lidí, kteří by se mohli spolčit a svrhnout ho z trůnu. Proto se rozhodl ztenčit jejich počet na polovinu... A to tím nejhorším způsobem. Vysadil 3 a 4 nejinteligentnější obyvatele ze svého království, a to Dan77 a L.iv. Každý z vás dostal pouze několik krajíců chleba a džbán s vodou... Máte 48 hodin na to, aby jste si vybrali bezpečnou cestu z bludiště. [/SPOIL]
Zde je jeho mapa labyrintu:
[SPOIL]
dradoupjednodu.png
[/SPOIL]

Jde čistě jen o náhodu, napište mi soukromou zprávu, kterou cestou se vydáte jak už bylo zmíněno, máte na to od teď 48 hodin. Správná odpověď si poté můžete ověřit tak, že pod tímto příspěvkem napíši správnou odpověď, kterou smažu a za oněch 48 hodin jí obnovím (Čas její napsání bude 22.9. v 21:32) takže zde nehrozí skutečnost, že bych někomu nadržoval či podobná věc.
Hodně štěstí, jakýkoli dotaz rád zodpovím.
 

DeletedUser

Guest
Odpověděli jste oba, nad tímto příspěvkem je odpověď, která byla napsána v pátek... Zhruba v 21:31
 

DeletedUser

Guest
Sorry za spam, ale to tvý uvedení soutěže plus ten příběh a provedení mi připomnělo moje dětství strávené nad gamebooky. :D

images
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pohodě, sám jsem na "gameboocich" vyrůstal, Ježiš když si vzpomenu na ty náčrty a kostky jsem házel tak rychle, jako profesionální hráč kostek... No, inspiroval jsi mne na další soutěž (-:, o gameboocich můžeme pokecat v hostinci nebo tady
Rád se přidám :p
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vítěze a to Kloluka a Juraje156, kteří se musí poprat o první místo. Rozstřel bude opět v podobě jakéhosi "dungeonu"
Pokud oba špatně odpovíte, dostanete každý půl odměny (TZN každý 300 zlaťáků)
Pravidla jsou stejné jako u předchozího bludiště. Hodně štěstí, máte na odpověď 48 hodin!
Mapa
[SPOIL]
dungeont.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Děkujeme všem zúčastněným! Vděčíme Vám za Váš čas, který jste obětovali do této soutěže a u další se budeme celý team těšit (-:
R
 
Nahoru