• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Rychlejší světy

Zdravím,
měl bych vcelku jednoduchý návrh. Dle mě by bylo fajn, kdyby byla možnost hrát trochu (trochu dost) rychlejší světy. Klidně by mohli zůstat ty pomalé, ale mimo to by mohli být aspoň občas nějaké rychlé. A nemyslím tím rychlé, jako standartní rychlost světa, myslím tím rychlé vzhledem k fázím světa.
Např:
Mohl by být svět "Divy", který by netrval 1,5 1. fáze a 0,5 roku 2. fáze, ale třeba jen 2 měsíce 1. fáze a pak ve fázi divů by stály divy třeba jen 10% původní částky.
Mohl by být svět dominance, který by netrval 3-9 měsíců 1. fáze, ale trvala by třeba 30 dnů a pak by dominanci stačilo držet třeba jen týden.
Stejně tak by mohl být "olymp", kde by předchrámová fáze trvala 30 dnů (ok, ať se to rozjede), ale pak malé chrámy by byly jen na 30 dnů třeba a pak už by startovali velké chrámy a s ním okamžitě olymp.

V současné době mě (a nejen mě) totiž dost štve a odrazuje, že když začnu, tak to stejně ani zdaleka nedokončím, protože mě prostě nebaví hrát tu samou hru 1-2 roky v kuse...
 

DeletedUser12898

Guest
Totálna blbosť,tým by si ešte viac nahral inno a hráčom ktorý ani nevedia hrať a len na začiatku do toho násypu kopu zlatiek.
 
Jo, ale je to nuda a nejen podle mě. Mimo to, spousta lidí říká opak, tj, že by z toho měli míň peněz, a proto je to tak dlouhý. Dle mě se prostě vydělá tolik, kolik hráčů to jak dlouho hraje. A dle mě by to hrálo mnohem více lidí než utahané věky na 2 roky. :)
 
Nahoru