• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Síň slávy - svět Fí

DeletedUser

Guest
zatěžovat? je jich jak much a je to chvilka:) jaký přehled?? proboha:) nechtěj po mě abych psal Albinusovi sám:)
nejde o síň slávy, na SK v tom taky máme mezery, ale tohle je otázka principu:) je to za pár minut ověřené:)
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Last 11 byl prvni kdo prebral aktivniho hrace, Stoupicek jako prvni dobil sedivku, ale byl rychlejsi, tot data, ted si to preberte)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
díky za Tvůj čas:) prosím moderátorstvo o zhodnocení toho kdo si zaslouží být v síni SLÁVY a jeho uvedení do ní:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Já děkuji za čas i Mourkovi, bez stats jsem bezruký. A Potusek mi bez jmen nepomůže. Doplněn stoupicek, byť se jednalo o šedivku, tak se to stále připočítává k dobytým městům. Ale last11 předvedl bezesporu senzační kousek.
 

DeletedUser11713

Guest
Můžu se jen zeptat, někdo to psal, že nejrychleji zabrané 2 polis znamená mít 1 svoje město a zabrat 2 další. Jak je to tedy? Díky
 

DeletedUser11117

Guest
chaloupka, body nad 1.000.000 (1.084.557) a podla grepostats 256 polis
 
Nahoru