• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Síň slávy - svět Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
prosím o doplnění:

Apendyx, jako první 100.000 bodů

a když už jsem tady, tak bych zrovna podotknul, že Karlík překročil 50k společných BB

pak je třeba doplnit i aliance:

Seekers milión stavebních

100k obraných - nevím kdo byl první, asi slovenskí bratia

nejrychleji zabraná města - 150? - možná už taky pokořeno
 

DeletedUser

Guest
tak se omlouvám, že jsem vůbec rušil, už se to nestane .... vidím, že dvacet módů a deset adminů je plně zaneprázdněno cenzůrou cca deseti příspěvků denně v kavárnách ... asi byste měli přibrat nové lidi, vemte třeba firsta, ten se na tituly pod nickem úplně třese
 

Thasoss

Grepolis tým
Promiň, že jsme tu dva, vesměs jsem tu hlavně já, musím pročítat několik desítek příspěvků denně, odpovídat několika problémům denně, takže se nevěnuji až tolik volnočasovým aktivitám, mimo jiné i doplňování Síně slávy. Nehodlám se přetrhnout, to na rovinu. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Myslím,že legie zatracených trhla průměr 25. 000 na člena jako první.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak? Inu, máš 15 pozic a 10 hráčů... což znamená, že 10 pozic musí být obsazeno hráči jedné alianci a těch zbývajících 5 může být obsazenou hráči jiných aliancí. :)
 

DeletedUser

Guest
když jsme u toho tak první průměr bodů na člena 25 000 Lama All Stars
50 000 OFF BB - inkfarkt
TOP hráči aliance na moři Lama All Stars na moři 45
 

DeletedUser

Guest
dopsáno a gratulujeme :)

Lama All Stars sice toho průměru dosáhli dřív, ale s nižší počtem členů, než kolik je nastaven limit.
 

DeletedUser10159

Guest
Ashampoo_Snap_2014.02.05_20h29m03s_002_Ozdobné nadpisy a animované písmo -152 druhů- do fór.pngtak a máme všechny doplnění dopsáno asi budem teď mít chvíly klid
 

DeletedUser

Guest
dopsáno a gratulujeme :)

Lama All Stars sice toho průměru dosáhli dřív, ale s nižší počtem členů, než kolik je nastaven limit.

nemohu souhlasit a jsem přesvědčen , že Lama All Stars dosáhla toho průměru dříve než zatracenci, páč jsem to sledoval... a počet členů byl 20 jak je uvedeno
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem to vyřešil tak, jak se to většinou řešívá... ať se nikomu nekřivdí. :))

nebylo to nutné zvedat.... lamky toho dosáhly dne 30.1. v 07:52
jestli se mýlím pořídím si nové brýle .
at se k tomu vyjádří někdo od zatracenců a tím nemyslím Tebe Thasi, myslím někdo kompetentní :)
 

DeletedUser

Guest
Když už se chceme hádat, tak ani ten rekord lamek na moři není platný... Nemají pět měst, když už chcete slovíčkařit...
 

DeletedUser

Guest
Když už se chceme hádat, tak ani ten rekord lamek na moři není platný... Nemají pět měst, když už chcete slovíčkařit...


je vidět, že nevíš co mluvíš. Podmínku 10 hráčů splnují i s 5 městy a to, že jich je tam dokonce 12 a jeden má jen 4 města je irelevantní.
takže Johny prvně čti , přemýšlej a pak piš, děkuji
 

DeletedUser

Guest
Johnnymu je celkem jedno, kdo ten rekord bude mít. A chtít to fakt nějak vyžadovat by mu přišlo stejně pitomý, jako vyhodit 3000 za nový brejle jen proto, že měl pravdu někdo jiný, to tím chtěl. Jinak máš pravdu ta podmínka byla skutečně splněna, Johnny se spletl.
 

DeletedUser

Guest
Johnnymu je celkem jedno, kdo ten rekord bude mít. A chtít to fakt nějak vyžadovat by mu přišlo stejně pitomý, jako vyhodit 3000 za nový brejle jen proto, že měl pravdu někdo jiný, to tím chtěl. Jinak máš pravdu ta podmínka byla skutečně splněna, Johnny se spletl.


je to jedno, ale tak psát nás některé baví ...
jinak jsem rád Johny, že jsi normální člověk co dokáže přiznat chybu a toho si nesmírně cením.
 

DeletedUser5002

Guest
Johny zní celkem fajn i rozumě :)
Nicméně je škoda, že někteří neřádi se drží ctnostných ideálů když jde o ně a jejich pravdu, ale sami umí jen nadávat těm, které ani neznají ve věcech, kterým vůbec nerozumí ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru