• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Síň slávy - svět Sigma

DeletedUser4388

Guest
V bitevných momentálne vedie tiež, takže nemôžeme povedať ani slovo.Nie je to rozhodne požierač vlastných :p
 

DeletedUser5497

Guest
díky, to rozhodně nejsem :D škoda že jsi mě v těch celkových bb předběhla, dělal jsem si zálusk na milion, ale bylo to těsně :) tak hurá směle k další metě.

Aliance Undisputed dosáhla 25 000 000 bodů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5497

Guest
Aliance Undisputed dosáhla 15 000 000 celkových bb, píšu to trochu opožděně, ale byli jsme první
 

DeletedUser10612

Guest
díky, to rozhodně nejsem :D škoda že jsi mě v těch celkových bb předběhla, dělal jsem si zálusk na milion, ale bylo to těsně :) tak hurá směle k další metě.

Aliance Undisputed dosáhla 25 000 000 bodů


Qwertíku neboj hlavní souboj budeme mít spolu né v bodech, ale při divech :)
 

DeletedUser11372

Guest
Hráč Pezot75 z aliance La Familia dosáhl 500 000 obranných bodů.
 

DeletedUser5497

Guest
Aliance Undisputed - Iudices je top aliance na světě (13 z top 15 hráčů), dále jsme překročili hranicic 10 000 000 útočných bb, 20 000 000 celkových bb, 2500 polis (aktuálně 3,998). Bylo by dobré doplnit výhledové cíle u položek v síni slávy, protože u většiny už nejsou další milníky, děkuji.
 

DeletedUser5497

Guest
Aliance Undisputed - Iudices dosáhla 50 milionů stavitelských bodů, 15 milionů útočných bodů a 25 milionů celkových bitevních bodů a je top aliance na světě (12 z 15 hráčů v top 15)
 
Nahoru