• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Síň slávy - svět Tau

DeletedUser10620

Guest
Síň doplněna hned několika jmény, všem novým v žebříčku gratulujeme :)
 

DeletedUser10620

Guest
Opět aktualizováno, nově umístěným v žebříčku gratulujeme :)
 

DeletedUser

Guest
Chtělo by to upravit i obranné body
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Opět jsme aktualizovali výsledky, všem nově zapsaným gratulujeme !!! :(
 

DeletedUser11399

Guest
Mám tady reklamaci, náš hráč Odesey dosáhl 500.000 útočných bodů dříve než Luciolla.
Díky za ověření a opravu
 

DeletedUser10620

Guest
Kontroloval jsem podle Grepostats a tam bylo ukázáno, že Luciolla dosáhla hranice dříve, měla náskok 20k bb a obou se stejně navyšovali, takto to stats ukazuje viz screen. Ještě prokonzultuji s ostatními.
 

DeletedUser11399

Guest
Luciolla se na Tau vyjádřila, že on je měl o chvíli dříve.
 

DeletedUser10620

Guest
Neni potřeba, necháme to tak :) zapsaným gratulujeme a již vyhlížíme další rekordmany co prolomí nějakou tu hranici ;)
 

DeletedUser4961

Guest
sím sím hlasím první milion v obranných a nwm jestli náhodou už jsem tam nebyl první se 750 000.:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ten milion doplněn, ale 750 tisíc jsem opravil. Koukám na stats a podle něho tuto hranici přesáhla Leones.. již 25. února.
 

DeletedUser

Guest
3eoxoA5.jpg


děkujeme zlatičům za tvorbu kultury
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru