• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Síň slávy

DeletedUser

Guest
Vysvětlení projektu ve spoileru:
[SPOIL]Inspiroval jsem se včera na DK, kde jsem na to náhodou narazil. Jedná se tedy o seznam těch, kteří pokořili určitou hranici (počet bodů atp.) - byl bych rád, kdybyste sem hodili názory na toto téma. Alianční síň slávy zatím neplánuji zavést, aspon do té doby, dokud tu budou ony velké aliance, jejichž umístění svědčí spíše o otravnosti náborářů než o kvalitě aliance.

Vlákno bych aktualizoval velmi často aspon do té doby, co budu tento svět aktivně hrát. Nikdo jiný /ani moderátor/ se o téma nebude muset starat. Bude to čistě hráčská iniciativa.

Obrázek jsem si dovolil půjčit z jiných témat.[/SPOIL]


SÍŇ SLÁVY
2412u5k.png


1. BODY

  • Hráč, který jako první dosáhl 50.000 bodů: Thuriel /VICTORIA/
  • Hráč, který jako první dosáhl 100.000 bodů: Mitr /Pegas/
  • Hráč, který jako první dosáhl 200.000 bodů: KIWI /Vládci moří/
  • Hráč, který jako první dosáhl 300.000 bodů:
2. BITEVNÍ HODNOCENÍ

A) ÚTOČNÉ
  • Hráč, který jako první získal 5.000 útočných bodů: Strdi /Šmoulové/
  • Hráč, který jako první získal 20.000 útočných bodů: Pod vlivem /Havrani/
  • Hráč, který jako první získal 80.000 útočných bodů: Bobr /Havrani/
  • Hráč, který jako první získal 100.000 útočných bodů:
B) OBRANNÉ
  • Hráč, který jako první získal 10.000 obranných bodů: joevit /DK Legion/
  • Hráč, který jako první získal 20.000 obranných bodů: joevit /DK Legion/
  • Hráč, který jako první získal 30.000 obranných bodů: joevit /DK Legion/
  • Hráč, který jako první získal 50.000 obranných bodů:

C) DOHROMADY
  • Hráč, který jako první získal 10.000 bitevních bodů: Strdi /Šmoulové/
  • Hráč, který jako první získal 21.000 bitevních bodů: Pod vlivem /Havrani/
  • Hráč, který jako první získal 85.000 bitevních bodů: Bobr /Havrani/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
spíš neni neb na to všichni už dlabou topka a tomu odpovidající vedení no trošku se nám zamíchalo postavení a derou se tam klasika simcity boy :p
 

DeletedUser

Guest
Chlapi netrávím u PC tolik času abych všechno tady stíhal, takže se omlouvám a tu sín jsem teda ted doplnil
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru