• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

S kým chcete rozhovor ? II anketa

S kým chci rozhovor ? II anketa

  • poli491 ( elite Pirates)

    Hlasy: 2 22,2%
  • claudius.Buh ( Legie Rytířů)

    Hlasy: 4 44,4%
  • Kyša ( Válečníci III )

    Hlasy: 1 11,1%
  • Marcela Slabá ( Válečníci III )

    Hlasy: 2 22,2%

  • Celkový počet hlasujících
    9

DeletedUser

Guest
zdravím opět by mne zajímalo, s kým chcete rozhovor a tak vám dávám náhodné tipy.
Opravdu potřebuji vaši pomoc s tipy na hráče nejen kliknutím zde, ale i ve psaním návrhů, stejně tak mi můžete zdělit do
diskuze s blogerem i co se děje ve vašem okolí na moři, já pak půjdu ke zdroji a zkusím zjistit více.
teď něco k možnostem :

poli491 aliance Elite Pirates

claudius.Buh aliance legie Rytířů

Kyša aliance Válečníci III hráčka

Marcela Slabá aliance Válečníci III hráčka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no tak, už žádné hlasy ani tipy na další možné kandidáty na rozhovor ? no tak pište, přehánějte .
 

DeletedUser

Guest
hráči se s létem toulají a já mám nějaké osobní problémy, ovšem rozhovory budou nebojte
 

DeletedUser

Guest
myslíš Marcelu Slabou, zkusím ji ukecat, snad bude výřečná :)
 
Nahoru