• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

S kým chcete rozhovor ?

S kým chci rozhovor ?

  • Persilog ( 1. obránce ) legie rytířů 1 pořadí

    Hlasy: 3 33,3%
  • Hudyna ( znáte z fóra) Triáda 7 pořadí

    Hlasy: 3 33,3%
  • Baxtr( vedení aliance ) Selection 2 pořadí

    Hlasy: 3 33,3%
  • Vulkanek ( vedení aliance) Olymp 4 pořadí

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    9

DeletedUser

Guest
S kým chcete rozhovor ? Ráda bych vás požádala o pomoc s výběrem s kým si mám popovídat . ráda uvítám i vaše návrhy na hráče ze světa NÝ, nebojte se, nestyďte se :)
 

DeletedUser

Guest
dívám se žebříček, obránci první je persilog, koukni znova

Profil hráče: Persilog
Informace o hráči
Pozice: 2.
Jméno: Persilog
Aliance: Legie rytířů
Body: 1,423,238
Města: 139
Průměr bodů na město: 10,239
Změny aliancí: 5
Kolonizace: 128
Nejlepší pozice: 1.
Nejvíce bodů: 1,422,208
Nejvíce měst: 139 18th
Bitevní hodnocení: 5 1,475,787 body
Bitevní hodnocení (útočné): 116 237,397 body
Bitevní hodnocení (obranné): 1 o tohle mne šlo první obránce ne celkově :)
 

DeletedUser9364

Guest
Aha.Ale máš tam napsáno i 1. v legii rytířů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
do řádku možnosti anketa prý nemám psát moc slov, to první znamená aliance a kolikátá je aliance v niž hráč je
 

DeletedUser

Guest
a další hlásky nebudou, nebojte se hlasovat, nebo mi sem napište tipy na další rozhovory.
Neříkejte, že nemáte ve své alianci, skvělého hráče na, kterého je spoleh, vtipného kolegu, neúnavného nepřítele, diplomata, kterému nikdo neodolá, výborného vůdce, hráče co zvládá obranu, dobrého kamaráda od, kterého jste se hodně naučili, mladého hráče co v pohodě všem stačí, určitě je potěšíte, když se o nich bude vědět, napište jejích jméno a já si s nimi pokecám
 

DeletedUser10058

Guest
mohla by jsi udělat rozhovor s RITABEN.je v této hře málo žen které velí alianci
 

DeletedUser

Guest
ráda vyhovím všem návrhům, ale jde to ztuha, léto hráči tu moc nejsou a jsou-li mám problém udržet v horku jejích pozornost :)
 
Nahoru