• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

salupos

DeletedUser

Guest
Hrobař
Smrt je můj společník, pán Buh ti život dal. Ja na konci tě provázím. Tvé tělo omývám, do bílé rakve dávám - k věčnému spánku ukládám.
Hudbu ti zahrajou a přátelé se ožerou - pobrečí a já do země tě spustím.
Hrobař. Jsem tvůj poslední přítel - hrobník.
Ač pláčou, já usmívám se - sílu jim dávám. Musím. I ja budu plakat, až matičku mou pohřbí, úsměv jediný budu hledat, abych za ni neskočil.
S láskou svou práci děláš - hrobaři, s láskou jsem na svět přišel - co jest mezi tím, má věc.
za to dík, že úctu k životu máš.
Jsem tvůj dlužník -kdo tebe pochová ? Kdo řekne slova o tě ač neznal by tě ? Kdo potřese ruku tvým blízkým a řekne byl jsi ? Ten jehoř povolání je - neb bojíme se !
Nemáme se čeho - byl jsi - jsi a pro něj i po smrti - člověk.
Tvůj zaměstnanec pohřebnictví a příští kandidat !
 

DeletedUser

Guest
Je jedno, že je to dřívější tvorba, je to peckový, výborný, povedený... Kdybych byl z USA, řekl bych jen... Wow it´s amazing! Co jiného dodat, nádhera :cool: :grepolis piš dál a hoď nám něco do fan-artu, budu vděčný.
 

DeletedUser

Guest
mám to ho víc různé temata, ele co je ten fan-art ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Najdeš ho tady

Ti, kdo chtějí tak tam házejí grafická či literární díla :)
 

DeletedUser

Guest
moc pěkný mě z toho mráz po zádech neběhá já sem mu utek z lopaty
 
Nahoru