• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Seléné - Lucilis

DeletedUser

Guest
Seléné Seléné.jpg
(Zobrazována se srpem měsíce)

Seléné je dcerou Hyperiona a jeho manželky Theie. Je mesíční bohyní i zosobněním měsíce.
Stejně jako její bratr Helios (bůh Slunce) Seléné vystupuje na svou nebeskou pouť z vod Ókeanu, její vůz však jede pomalu, protože bývá tažen pouze dvojspřežím.
Selénina láska je mladý pastýř, kterého Zeus odsoudil k věčnému spánku.Seléné ho každou noc navštěvovala a snažila se ho probudit, ale nikdy se jí to nepovedlo.

Božské síly:

Příliv: Nastává příliv a to je dobré znamení pro námořníky tvého města.
(produkce v přístavu se zvýší o 30% a náklady na lodě budou o 30% nižší po dobu 6 hod.)
Přízně - 200

Úplněk - Měsíc je v úplňku a září jako nikdy, tvým dělníkům se bude v noci lépe pracovat.
(Na 12 hod. se doba výstavby tvých budov sníží o 10%)
Přízně - 150

Hvězdný kompas - V noci se už od pradávna námořníci na lodích orientovali podle hvězd.
(Tvé lodě budou v noci o 12% rychlejší než dosud)
Přízně - 250

Astronomie
- Astronomie je jednou z nejzajímavějších věd. Není divu že tvé lidi zajímá dění na obloze.
(Tvé město získá 4 výzkumné body navíc) - kouzlo lze použit jen jednou
Přízně - 300


Mýtické jednotky:

Sleipnir - Seipnira předčil málokterý kůň. Jeho jedinečnost tkvěla v neuvěřitelné rychlosti a stejně jako pegasové uměl cválat vzduchem - ale na rozdíl od nich nepotřeboval křídla. Jeho zdatnost zajišťovaly hbité nohy: ovšem ne čtyři, ale rovnou osm.

Typ útoku: Bodný (200)
Rychlost (40)
Obrana proti sečným zbraním (195)
Obrana proti bodným zbraním (458)
Obrana proti střelným zbraním (513)
Kořist (197)
Obyvatelstvo (18)
Přízeň (190)
Suroviny:
Dřevo (1312)
Kámen (330)
Stříbro (750)
Chrám úrovně: 9

Chiméra - Chiméra měla zepředu podobu lvy, v prostřed divoké kozy a zezadu draka. Její tři tlamy dštily oheň. Podle řeckých bájí žila ve vulkanické rokli Kragu. Když ucítila člověka, okamžitě vylezla ze svého doupěte a chrlila na něj oheň oheň a bušila dračím ocasem, až se země otřásala a skály pukaly.

Typ útoku: Sečný (414)
Rychlost (19)
Obrana proti sečným zbraním (535)
Obrana proti bodným zbraním (586)
Obrana proti střelným zbraním (198)
Kořist (357)
Obyvatelstvo (37)
Přízeň (389)
Suroviny:
Dřevo (2533)
Kámen (1150)
Stříbro (3620)
Crám úrovně: 15


Mýtické jednotky i sám Bůh jsou podle skutečnosti. ;)
Jednotky jsou krásně viditelné třeba v google obrázcích.
Odin_and_Sleipnir_by_RipeDecay.jpg2b5046455f_71777542_o2.jpg
PS:Tohle opravdu není moje tvorba :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže tady bude 20× Seléné, 20× Áres, atd. Paráda. To se Ti opravdu povedlo.:-/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Promiň, ale nevšimla jsem si že ji máš také... asi jsi přispěvek přidala když jsem já psala ten svůj. A jen pro pořádek kdybych to věděla dříve tak si připravím jiného boha ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pořádku...pochopila jsem ten časový odstup 20 minut, že jsi zřejmě psala, když já už vkládala.
Nu co. Stalo se. Třeba dojde k zázraku a z našich dvou "Seléné", udělají jednu.
;)
Victoria
 

DeletedUser

Guest
3.Božské síly maš na 12hod to je moc za tak malo přízne aspon je to muj názor :)
 

DeletedUser

Guest
Promiň.... ale kde konkrétně ve hře?.. Já o ní tedy nevím....dost možná sis jí spletl\a s Mantikorou, jsou si v mnohém podobné ale zaručeně nejsou stejné ;)
 

DeletedUser

Guest
Jen stručně ke kouzlům:

Příliv - (produkce v přístavu se zvýší o 30% a náklady na lodě budou o 30% nižší po dobu 6 hod.)
Přízně - 150

Tím tak trochu ztratí smysl Volání moře od Poseidona, nemyslíš?
________________________________________________________________________________
Úplněk - (Činnost v kamenolomu a u dřevorubce se zvýší o 50% na 7 hod.)
Přízně - 100

To už tu také je, sic v jiné podobě - akorát spokojenost je lepší.

________________________________________________________________________________
Věčný spánek - (Útočící vojsko bude o 20% slabší)
Přízně - 200

Opět to tu už máme, i když v slabší verzi. Ale 20% je opravdu dost, když k tomu člověk připočte další výhody obránce + štěstí. Ztráta balancu hry ( i když max. použití 2x)

________________________________________________________________________________
Kouzlo noci -(produkce surovin v daném městě se sníži o 50% na 12 hod.)
Přízně - 400

Opět už to máme - u Háda - a stojí to méně přízně.

Tak nevím no.
 

DeletedUser

Guest
Dobrá... tak ještě ty kouzla pozměním :) pokud se to ještě může..... a díky za připomínku, alespoň vidím že to není zase až tak úplně ono.
 

Thasoss

Grepolis tým
Může, ale pokud svůj příspěvek změníš zásadně, tak Ti to u moderátorů moc k dobru nepřidá (vidí veškeré editace příspěvků).
 
Nahoru