• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Senát - mixtyx

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10109

Guest
Zdravím
toto je můj senát, snad se bude líbit :)
2luuq0w.jpg

:grepolis

PS : někomu to může připadat i jako chrám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
je to velmi povedené,ale myslím si,že úkolem bylo budovy vylepšit a toto vypadá jako senát na záčátku hry :-/
 

DeletedUser10109

Guest
Někomu to může připadat trochu jiné. A jestli nejsou lidé, kteří rozhodují o vítězi slepí, tak si myslím, že máme favorita.;)
 

DeletedUser7382

Guest
Patripala:
Nemáš úplně pravdu, stačí jakýkoli návrh na jiný vzhled budovy.



Mixtyx:
Je to dost odlišné od senátu ze začátku hry no. Má to takový úplně klasický vzhled řecké veřejné budovy nebo chrámu. Možná jen poměr výškaךířka×hloubka nesedí úplně přesně, ale to nemusí, nebývá vždy stejné. Celkově to ale vypadá opravdu moc pěkně. :) S favoritem máš asi pravdu, ale dá se to snadno vyložit jako samolibnost, takže bych si to být tebou radši nechal pro sebe a nepsal to. :D Takže můžeš jen doufat, že slepí skutečně nejsou (a že asi až na pár výjimek opravdu ne :hmm).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10109

Guest
:) Napsal jsem to před tím, než se tu objevila Malmignatta se svým skvělým Majákem :)
 

DeletedUser7382

Guest
Pak jsem si toho taky všiml. :) Býval bych ti dal hlas, ale konkurence je tím pádem příliš velká. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru