• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

setkání s bohem - misak000

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10054

Guest
ahoj jsem misak000 ze světa sigma nebo xí (jestli nahodou vyhraju a budu 1. tak bych chtěl ty obyvatele na xí)

Jednoho dne se Zeus rozhodl sestoupit z Olympu aby se podíval jak se daří lidem na světě a aby otestoval zda jsou lidé stále hodni života tak jako předtím.A tak se převtělil v prostého žebráka sešel z Olympu přímo do Athén.V Athénách se procházel po ulicích a sledoval řemeslníky jak dělají své řemeslo.V tom na něj začali majetní měšťané pokřikovat : táhni od sud stejně na to nemáš dost peněz.A tak Zeus pokračoval ve své procházce napříč Athénami.Najednou dostal hlad a tak si přikouzlil trochu peněz a zašel do hostince aby si koupil dobré jídlo a něco k pití aby zahnal žízeň.Jenže jak vstoupil do hostince uviďel opilé lidi a cítil zápach zvratků.Nemohl se na to dívat a tak šel k opilcům a snažil se jim vysvětlit že by se tu chtěl najíst a jestli by nemohli odejít pryč bohužel opilci se naštvali a začali ho urážet a nakonec se rozhodli ho zbít.Zeus nemohl použít své síly protože byl mimo Olymp.Tak ho zbili do bezvědomí a vyhodily ho na uličku v chudinské čtvrti.Zeus si už říkal že nás všechny zahubí v tom k němu přišel malý chudý kluk a začal mu pomáhat (ano,jsem to já :D).eště jsem nevěděl že je to Zeus ale i tak jsem mu pomohl.Dva týdny jsem ho opatrovával a až byl schopný chodit a starat se o sebe sám potom už Zeus jenom poděkoval a osešel na Olymp.Za pár let se vrátil a vzal mě na Olymp kde mě učil vše o bozích a jak správně vést lidi a tak podobně,já se ho ptal jak co na zemi funguje.Zkrátka zažil jsem tam krásné chvíle,ale pak už jsem musel zpátky na zemi na které jsem využil všechno co mě naučil díky čemu jsem se stal poměrně dobrý vojevůdce v Římske armádě.Nakonec jsem zestárnul Zeus mě vzal na Olymp kde jsme se se Zeusem znova setkali.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru