• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 29. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.248. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Seznámení se světem a drobnůstky

Tímto bych tedy chtěl za celý Grepolis Tým poblahopřát vítězi ale i poraženým! Není přeci důležité vyhrát, ale zúčastnit. Zúčastnit se budování světa jako takového protože kdyby nebylo nepřátel asi by to nikoho moc nebavilo...
Tak ještě jednou gratuluji a doufáme, že se hráči shledají na dalších světech :grepolis

Grepolis Tým

Nezbývá než Beruškám poblahopřát, ale Rebelius vystihl hlavní část problému. Svět kappa se totiž dohrával stylem Berušky + zbytek ali vs. Blue expandable, 40 hráčů proti zbytku světa. Může v takovém případě výhra někoho těšit? Berušky možná, ale co ty ostatní aliance co se k nim přidali, útočily na divy Expendables a teď tvrdí, že vyhráli? Myslíte, že my bysme se k Beruškám nedokázali přidat? Vždyť stačilo říct tu máte pyramidu a sochu a my budem jakože "taky vítězové"? Nechci o nikom říkat, že je zbabělěc, je to přece jen hra, ale určitě si myslím, že by stálo za to zamyslet se, kdo vlastně vyhrál...

kdo vlastně vyhrál ?

Podle pravidel vyhrává svět aliance která postaví všech 7 divu !!
Takže vyhrála aliance Berušky.
Proto slava vítězum čest poraženým.

to vim taky :) neupiram vam, ze jste vyhrali, proste me jen prijde trapne, ze se nekdo muze chlubit tim, ze byl v jedne z deseti aliancí, které "hrdinsky" porazili tu jedenactou :)

PS:vubec mi nejde o to, ze jsem prohral. na kappe jsem se bavil a to je(pro me) tisickrat lepsi, nez kdybych se nudil a vyhral :)

DeletedUser8979

Guest
Tento článek....uchovává všechny moje vzpomínky na Kappu,můj nejlepší svět v dějinách Grepolisu...Ještě že jsem tento článek napsal...