• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Seznam povolených scriptů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1820
  • Vytvořeno

DeletedUser1820

Guest
1) Quack Toolsammlung

Popis funkcí:

- zobrazí se vám doba, kterou jste přihlášení ve hře
- zobrazí se vám tlačítko na Fullscreen
- možnost vypnout a zapnout Grepolis menu
- v senátu se zobrazují body za postavení/vylepšení budovy
- zobrazení tzv. Transport calculatoru
- BB cody a mnoho dalšího

2) Grepolis Report Converter

Popis funkcí:

- vytváří hlášení z útoku, obrany, seslaného kouzla, výsledku špeha zobrazitelná na aliančních fórech, PM či na herním fóru...
- ukládá počet ztracených a zabitých jednotek v přehledu hradeb
- přístup ke statistikám přímo ve hře

3) DIO-Tools

Popis funkcí:

- emotikony
- přehledy jednotek, jejich síla
- přehledy surovin u divů světa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1820

Guest
Psal jsem Charonovi a až to zjistí, tak to sem hodím. A kdyžtak i doplním.
 

DeletedUser5989

Guest
Najdu někde návod, jak se dá ten script využít? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Momentálně tu žádný takový návod není, nicméně pokud někdo bude mít z moderátorů čas, jistě něco takového zpracuje :) Nicméně jednu radu pro tebe mám: pro použití tohoto skriptu musíš mít v prohlížeči Mozilla Firefox „přídavek“ Greasemonkey, s jehož pomocí tyto skripty běží. Poté, co budeš mít v Mozille nainstalovaný a spuštěný Greasemonkey, stáhni si daný skript a dál tě to už navede... aspoň u mne tomu tak bylo-testoval jsem u sebe ten 1. skript.
 

DeletedUser5989

Guest
Toho opičáka tam mám, chtěla jsem sice ty smajle do grepu, jednu dobu na to byl někde návod, ale proklikala jsem se jen k té opici. Zkusím to, díky.

//Tak nainstalováno mám, ale netuším, jak to použít :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
CKAPN: To asi nie je z scriptu, ktorý sa načítava pri nahraní stránky a upravuje jej vzhľad :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Momentálně tu žádný takový návod není, nicméně pokud někdo bude mít z moderátorů čas, jistě něco takového zpracuje :) Nicméně jednu radu pro tebe mám: pro použití tohoto skriptu musíš mít v prohlížeči Mozilla Firefox „přídavek“ Greasemonkey, s jehož pomocí tyto skripty běží. Poté, co budeš mít v Mozille nainstalovaný a spuštěný Greasemonkey, stáhni si daný skript a dál tě to už navede... aspoň u mne tomu tak bylo-testoval jsem u sebe ten 1. skript.


Funguje to i na Google Chrome ci Opera?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, aspon nevim o nicem jako je Grease pro ostatni prohlizece... ale ten skript, na ktery se ptal Jasson , funguje krom IE na vsech prohlizecich.
 

DeletedUser8791

Guest
Funguje to i na Google Chrome ci Opera?

Zdar v chromu jsem právě spustil ten první script a funguje.

K instalaci ve chromu: klikni na ten první a části support klikni na ikonu chrome - tím nainstaluješ "Tampermonkey" - zobrazí se ikonka v pravým horním rohu prohlížeče, poté se vrať a v horní části stránky se scriptem jen klik na instal - zobrazí se kód scriptu s vyskakovacím upozorněním - stačí 2x ok
tím je script nainstalovaný a vpoho běží.

pravděpodobně to stejné i u dalších scriptů.

takhle jsem to momentálně spustil já v chromu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Chápu-li dobře, že posílá sám suroviny na div, tak je zcela zbytečné se na toto ptát... dá se to pak klasifikovat jako nepovolený BOT :)
 

DeletedUser9818

Guest
je tam napsany: Use this feature at your own risk! takze to asi nebude povoleny
 

DeletedUser

Guest
Tie scripty, sú povolené na všetkých jaz. verziách grepolisu ?
Či si to každá určuje a rozhoduje, čo áno a čo nie.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tyto skripty jsou povoleny speciálně Charonem, ale nenahrazují-li prémium, jsou povoleny na všech verzích (pravidla jsou všude stejná). Nicméně některý Support tým může mít problém s Greasemonkey (někde tento doplněk může být zakázán, ač na něm neběží jen skripty pro Grepolis), jelikož přes něj běží i skripty nahrazující prémium atd...
Proto je lepší se raději zeptat.
 
Nahoru