• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Simulace časů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zde očekáváme všechny vaše postřehy ke zde oznámené myšlence vývojářů!

Pokud by ji zavedli, potěšila by vás? Využili byste ji?

S pozdravem
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
Dle me zbytecnost ktera pouze zas zvysi narocnost hry a zpomali hratelnost.
 

DeletedUser11372

Guest
Myšlenka je podle mě dobrá, nicméně zásadné chybu vidím v tom, že v naprosté většině případů zdaleka nevyužiji porovnání všech možných jednotek. Například když útočím, nebudou mě zajímat časy obranných jednotek. Pokud chci útočit olkama, nebudou mě zajímat časy pozemních jednotek, atd .... problém je v tom, že kliknout na symbol olek je mnohem jednodušší, než kliknout na tlačítko pro simulátor, potom sjet až dolů, podívat se na hledaný čas dojezdu a potom ještě simulátor zavřít. Jako jedinné rozumné využití tedy vidím případ, kdy na mě něco jede a já potřebuji zjistit, co to je:
- Pokud jede útok z ostrova, rozdíly mezi jednotlivými jednotkami nejsou zase tak velké - musel bych tedy porovnat časy okamžitě po odeslání útoku, jenže ani to není stoprocentní (30% zrychlení z mise, 10% meteorologie, X% Atalanta), čili aby to mělo nějaký smysl, v simulátoru by musely být zahrnuty všechny tyto možnosti.
- Pokud na mě jedou lodě, ale ne kolka, zajímá mě v podstatě jen to, jestli jedou jen olky, nebo naopak pár olek a zbytek pozemka - čili ani v tomto případě mi simulátor moc nepomůže.
- Poslední možnost je, že na mě jede spousta útoků, a já potřebuju zjistit, v kterém je kolka ... ale opět jsme u stejného problému, postupně kliknout na každé útočísí město a zkusit, jak dlouho by tam jela moje kolka, je mnohem ryhlejší, než v okně útoku kliknout na simulátor, sjet dolů a podívat se na čas kolky.

Stávající systém je tedy podle mě ve většině situací mnohem účinnější ... řešením by mohlo být implementovat tento symulátor přímo do okna útoku, kde by se mohl ukazovat čas např. u několika nejdůležitějších jednotek (kolka, olky, birky ?), popřípadě nějaký systém na rychlou analýzu většího množství útoků, jestli v nich může být kolka, nebo ne ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru