• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Opraveno SIRENY - Aneb arogancia Innogames

30.oktobra 2020 ste nam oznamili o novej bohyni, Afrodite. Je koniec januara 2021, a doteraz jej jednotky nefunguju.

2 velmi zname chyby v hre:
a) hra pada, ked sa snazite otvorit pristav v meste s Afroditou
b) cas dopadu so sirenami ukazuje inaksi, aky realne je po odoslani utoku

takze velmi jednoducha otazka - ako je toto vobec mozne, ze to trva mesiace, ale nikto sa tomu nevenuje?
je to nehratelne, toto je chyba co sa mala doriesit este na TEST serveroch, a nie mat tu drzost to dat na LIVE servery a este ziadat ludi o peniaze cez "nove a uzasne" eventy. A este do toho nam vsukavate dalsieho boha, co budu jeho chyby, instante zabije nepriatelske jednotky bez boja? Uz by bolo nacase aby to nejaky support posunul dev timu, lebo toto su tie dovody preco z 3000 hracov zostalo hrat ledva 200.

Komentare typu "nemusis ich pouzivat" si prosim Vas nechajte pre niekoho ineho, pridali sa to do hry za ucelom aby sme to pouzivali.
 

Přílohy

  • Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    122,9 KB · Zobrazení: 45
  • Capture2.PNG
    Capture2.PNG
    36,6 KB · Zobrazení: 45
Zabývá se někdo opravou tohoto bugu s chybným časem dojezdu? Visí to tady už rok a půl a dneska když jsem jel akci, tak vidím že problém je stále nevyřešen, to si už soudruzi z NDR dělají srandu ne? Proč takto zásadní bug ve hře nejsou schopni za rok a půl opravit???

Posílal jsem koldu s Atlantou a 14 sirénami a dopad byl o 2,5 minuty dříve, než mi ukazovalo okno na odeslání rozkazu
 
Problém může být i v Atlantě, protože když posílám třeba ohnivky s 5 sirénama, tak časy relativně sedí, ale je pravda, že jich posílám jen 1-5 a ne 24
 

Thasoss

Grepolis tým
Prvotní reakci, co zatím máme, je náročnost opravení chyby. Kapacity vývojářů jsou momentálně dosti našponované, takže nelze říci, kdy dojde k opravě. Nicméně opět jsme to zaurgovali, že vám to opravdu znepříjemňuje hru, a tudíž je to pro vás stále velice aktuální téma.
 
Mohu potvrdit s tou Atalantou, že když jsem časoval koldu a dopad mi ukazoval na 22:59:21, tak mi to hodilo na 22:59:58. Poté jsem zkoušel další rozkazy s Atalantou a skutečně mi to všechny rozkazy házelo o 30 sekund později, než ukazoval dopad.
 
Nahoru