• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Sloučení vojsk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sloučení vojsk

Koncept: Jde o to že by ste si poslali vojska z města A do města B. Myslím že by se to mohlo hodit když nějaký větší hráč podnikává ůtoky nemusel by složitě koordinovat vojska aby tam dorazili ve sprácný čas a ve správném pořadí jenom by si všechna vojska poslal do jednoho města a odtam jenom posílal myslím že usnadnění ůtoku by to bylo.

Důvod: Nemuselo by se složitě koordinovat ůtoky a bylo by to usnadnění útoků

Grafika: Umístil bych to do Agory kde by bylo téma s nápisem sloučení vojsk tam by ste měli na výběr k jakému městu byste armádu sloučili a potom ještě obrázky jednotek na udávání počtu

Podvádění: Myslím že žádné

Závěr: Usnadnilo by to ůtoky a tím pádem výhoda pro ůtočníky

PS:je to můj první návrh a nejspíš stejně nevyjde ale prosím kritizujte sem na to připravený a prosím řekněte mi co mi uniklo jako že nejspíš něco jo :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych to bral takto: vojska budou jakoby podpora, ale půjde je poslat z města dál. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie dokazal by si naakumulovat obravsku utocnu silu a jedno co je na tejto hre tazke je koordinacia je to aj zle aj dobre ale dava to ten lesk tejto hre :) vediet to nacosovat neviem si predstavit co by dokazali keby islo poslat z jedneho mesta a tym padom zanikaju moznosti sledovat ktore mesta ma nepriatel na zapalky alebo ine jednotky a podobne ako by si chcel tie utoky posielat hm podrobnejsie u mna skor NIE
 

DeletedUser

Guest
jistě tadeo obyvatelé na to sem jaksi pozapoměl no stejně mě na tomhle návrhu moc nezáleží to mě jen tak něco napadlo :) a ano asi by to bylo moc silné vojsko to máš pravdu skipi to sem taky nedomyslel protože já mám zatím málo bodů takže to zas tolik neznám
 

DeletedUser

Guest
Napriklad by si si poslal vsetko svoje utocne vojsko ako podporu do dedinky tesne vedla tvojho nepriatela. K nejakemu 500 bodovemu hracovi alebo do mesta duchov pripadne inde.

Mal by si obrovsku armadu umiestnenu len niekolko minut od tvojho nepriatela a tvoj nepriatel by o tom ani nevedel.

Isto chapes ze proti takemu niecomu nie je sanca a bolo by to nehratelne.
 

DeletedUser

Guest
já ale nemyslím ůtoky rovnou z podpor jen ze svých měst
 

DeletedUser

Guest
S takovym systémem mi postačí si počkat, až bude protihráč pár hodin offline, spojim si vojska všech měst, a bude z toho taková darda, že mu levou zadní sejmu jedno město po druhém, klidně i v nočním bonu. Ráno se logne a bude mít 175 bodů. Hru by totálně ovládlo cca 5 % největších pařmenů sedícíh u toho 24/7, ostatní by neměli šanci.

P.S.: Píše se:
* útok s čárkovaným ú. Jde o odlučitelnou předponu. Ale stačí si pamatovat, že na začátku slova je vždycky čárkované
* vojska dorazila.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
asi jak říká skipii, kdyby něco takovýho mělo mít šanci projít, tak by inno asi nevymejšlelo antičasovací systém... Myšlenka to není špatná, al takhle neprojde.

Spíš mě napadlo, že by se ta armáda mohla k tomu městu připojit. Pošleš ty jednotky někam na podporu, zmáčkneš tlačítko a jsou živený od jinud (samozřejmě musíš mít dost místa) a šlo by to jen v tvých městech. (připojila by se až po nějaké době-aťt s tím nejde hned útočit/uhejbat).
 

DeletedUser

Guest
tak dam sem modelove sytuacie

1.mam mesto na ostrove s nepriatelom nahrniem si tam armady z 50 miest (co uz nieje problem) a pockam si ja rano skoro robim cize mam komp online hned ako skonci bonus ma vyvolane povstanie a kedze tam budem mat aj OL mozem ho tocit stale nema sancu si postavit hradby nic mozem neustale klikat nanho utoky pretoze vojska sa mi stihnu otacat dokola takto ak to pocitame okolo 1 hodiny v ramci utoku na ostrove je to 12 plnych otoceni 50 miest cize utocna sila dokopy
600 miest tym padom podpory by padali ako nic hradby su dole a nestihaju sa podpory spojit do niecoho vacsieho pretoze akonahle pridu tak padnu
Tu by som robil taktiku zalozim mesto pri tazkom nepriatelovy a nahrniem tam utoky a bum mesto mu padne nema sancu ked budem s takou obravskou silou hned pri nom :)

2.Dalsie priklady ako vravim nikdy by sa nedalo vediet priblizna taktika supera odhadnut v ktorom utoku je OL a podobne urcite by to utocnikom pomohlo a velkym hracom ja by som z toho len tazil ;) ale inak nie urcite

John-ka toto som uz tiez riesil na sk fore ide o to ze by si mal znova vyzbrojene mesto behom neviem 12 hodin keby si si ho privlastnil to vojsko takto by sa stratilo tiez to ze musis dorabat vojsko mas mesto v horucej zone a teraz urobis si tam utocnu armu a terorizujes ostrov a nepriatela mesto mas plne obrannej podpory a zautocis padne ti cely utok (nepriatel si mysli ze ma tak dva tri dni pokoj kym dozbrojis z hentoho mesta) a ty si posles komplet utok z ineho privlastnis si ho v tom meste a bum dalsi plny utok a takto dokola neviem ale tiez skor nie ako ano

bolo by to spestrenie ale skor vyhoda pre hracov co tu mozu byt casto (to som aj ja cize idem proti sebe) ale nevyhoda pre drvivu vacsinu
 

DeletedUser5567

Guest
John-ka toto som uz tiez riesil na sk fore ide o to ze by si mal znova vyzbrojene mesto behom neviem 12 hodin keby si si ho privlastnil to vojsko takto by sa stratilo tiez to ze musis dorabat vojsko mas mesto v horucej zone a teraz urobis si tam utocnu armu a terorizujes ostrov a nepriatela mesto mas plne obrannej podpory a zautocis padne ti cely utok (nepriatel si mysli ze ma tak dva tri dni pokoj kym dozbrojis z hentoho mesta) a ty si posles komplet utok z ineho privlastnis si ho v tom meste a bum dalsi plny utok a takto dokola neviem ale tiez skor nie ako ano

právě od toho by tam byl nějakej ten časovej limit po kterej by se ty vojska přivlastňovali (aspoň den-možná by to mohlo být závislé od nějakých budov a počtu jednotek atp.), ale osobně takovýmhle nápadům taky nevěřím ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru