• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Smanger-nechlastej na svátky halloweenu (18 +) :-)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7227
  • Vytvořeno

DeletedUser7227

Guest
Smanger- Nechlastej na svátky Halloweenu
Jednou v noci na listopad. Jsem v lese přes kořen upad. Byl jsem trochu nalitej. A možná i poblitej.
Když jsem vstal, tak se schylovalo k ránu. Tam na kameni jsem viděl vránu. Koukala na mě jako na d*bila, ale možná to byla moje vina.
Kalhoty celý poblitý. Hlava mě bolela jak sem byl nalitý. Měl sem velkou kocovinu. Jo, udělal sem volovinu.
Potom jsem však viděl věci. Jak pravěj ty starý keci. Před mým okem smrtonoš. Vedle něj odpadkový koš.
A já na něj ,, Proč ho máš?" On zas ,, Páč přišel ten pravý čas. Máchl kosou setnul hlavu............................................! Srnečkovi co stál vzadu.
A já na něj ,,Ty seš krutej!" On zas ,, Stejně to byl blbec dutej." Probudil jsem se, bolavou nohu. Byl to jen sen, díky Bohu.
Na svátky radši pijte s mírou. Nebo se rovnou rozlučte s vírou. Vírou, že vám vždy po chlastačce. Zbyde alespoň něco ve flašce.
 
Nahoru