• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Souřadnice v aplikaci

Pomohlo by vám to při dobývání a hraní?

  • Ano

    Hlasy: 3 100,0%
  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    3

DeletedUser12992

Guest
Mohl bych poprosit, zda by se dalo vylepšit či přidat možnost při hraní na mobilu přes aplikaci, aby když mi někdo pošle souřadnice ostrova či měst,abych po rozkliknutí souřadnic, mohl být přesměrován na mapě na dané souřadnice? Mám ten problém, že souřadnice sice vidím ve zprávě,mohu rozkliknout, ale už s nimi více neudělám a ani mě to nikam nepřesune. Díky za odpověď, snad to není spam, nikde jsem tu toto téma neviděl.
 
Nahoru