• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž - Hrdina

DeletedUser

Guest
Píše se rok 1263 př.n.l. . Ve vesnici Hykygav byl krásný a letní den. Ovce pásl ovčák, fármář sázel obilí a všechno klapalo jak mělo. Ale před 3mi roky, bylo předpovězeno, že Souostroví Grepolis bude zamordováno Zlem. Jenomže lidi byli hloupí, takže se jim vysmívali do tváře a na předpověď nedali. Nastal poslední den dobra. Všichni spokojeně šli do svých domů či domečků a šli spát.
Den první
Jakmile se první fyzicky zdatní probudili, začali si v duchu říkat: "Co to je za smrad?" Vyběhli ven a s děsem v obličeji. "Hoří! Hoří! Celá vesnice hoří!" Volal jeden ze sedláků. Jeden pastýř jménem Gastus, sebral 100 lidí a vydali se tam kde to ani není zmapováno. Cestou potkali další vesnici a lidi. Zeptali se: "Co se vám stalo?" Druhá strana odpověděla: "Najednou začala všude tma a neviditelné síly začaly vraždit naše občany." Gastus odpovídá: "Myslím si že ve všech vesnicích a měst začalo vládnout zlo a přihodilo se jim něco strašného." A pokračovali ve výpravě do neznáma.
Den druhý
V dáli spatřili Parthenón který byl ale z totálně černého obsidianu. Gastus velí: "Zastavte! Utáboříme se tu. Budeme chytří a načerpáme síly." A tak se stalo. Lehli do postele a spali jako zabití. Ale až na jednoho z nejsilnějších nemohl usnout. Gastus pořád myslel na vzpomíku která se stala v jeho vesnici. Nemohl ani uvěřít že už nespatří svoji ženu.
Den třetí
Všichni se probudili s povzbuzením Olympanů. A také byli rádi že se jim nestala nějaká pohroma. Jakmile sbalili tábor šli se vydat na podivný Parthenón. V půlce cesty spatřili cedulku s nápisem: Μην πάτε μακριά ή να πεθάνουν! Což v překladu znamená: Dál nechoďte jinak zemřete! Gastus ale šel dál a dělal že si ji vůbec nevšiml. Už byli před dveřmi a začali se trochu bát. Není divu, když se otevřeli dveře a vyběhly na ně Harpyje! Byl to hodinový boj až nakonec Gastus zvítězil. Jenomže stráty byli pro něho veliké. Z asi 500 mužů jich zůstalo asi 60. Gastus řekl mužům: "Teďka už nezáleží na svalech, ale na lstivosti a chytrosi. A vešel dovnitř. Uvnitř byla tmavá mlha že šlo vidět jenom na 3 kroky. Uviděli zmutovaného muže s chobotnicí. Byl to dokonce vládce toho veškerého zla. Jeden muž ale nedával pozor a chapadlo monstra utrhlo vojákovi hlavu. Voják vedle něho křičí: "Do pr****! Co se to sa*** děje? Gastus a jeho parta se podívá ale jdou dál s větším strachem kde je to monstrum. Gastus pošeptal povel: "Jděte na strany. Jakmile ho uvidíte, zakřičte Za Grepolis." Monstrum už bylo na dohled. Jeden voják to ale nevydržel a začal utíkat zpátky domů. Monstrum si ho všimlo a běhalo za ním. a za monstrem celá Gastusova parta. Monstrum si mohlo vybrat, ale s jeho trpasličím mozkem zabil Dezertéra. Ostatní naráz zařvali: "Za GREPOLIS!!!" :grepolis a začali bodat falcatama monstrum. Jakmile lapl svůj poslední dech, začalo zlo rychle ustupovat. Jenomže monstrum je vytrvalé a ještě stačilo Gastuse propíchnout hruď. Vojáci mu udělali důstojný pohřeb vedle jeho vesnice. Takový je Grepolis. Jeden zahyne, druhý se hned zaregistruje. :D


Promiňte mi prosím chyby či hrubky a ty 2 sprosté slova myslím nebyli tak hrozné. Chtěl jsem to udělat tak trochu v hororu.

xXAchillesXx Z Argosu
13 let, IQ 138
Soutěž se mi moc líbila.
Tak ahoj!
 

DeletedUser

Guest
U mě je to takový smíšený.Část se mi líbyla a část zas ne.
 

DeletedUser

Guest
:)

Já taky samozhřejmě nejsem profisionální spisovatel :)
 

DeletedUser7227

Guest
Profesionál určitě ne, ale pokud to byl první příběh co si napsal tak to má rozhodně úspěch. :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
pokud to je tvůj první příběh, pak to bylo více než slušný
not-tagged-smiley-10475.gif

Jen mi vadilo hned na začátku toto:
zkratky přeci do příběhů nepatří :D. A kdyby to bylo trošku spisovnější, nezlobil bych se. Jinak samozřejmě piš dál, pokud jak říkáš to byl tvůj první příběh a budeš to trénovat, dosáhneš jednou velkého úspěchu
not-tagged-smiley-10453.gif
 
Nahoru