• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž ?

DeletedUser7082

Guest
Dobré odpoledne všem,

chtěl bych zjistit tímhle topicem, jestli by byl zájem o soutěž v rámci svět Delfy ..

O co se jedná ?

Na světě se nám objevilo nové Grepolisscore a napadlo mě, udělat právě s tímhle soutěž jen v rámci světa Delfy, aby každý měl stejnou šanci ..

Udělal bych určité milníky s grepolisscore, jenž by bylo potřebné dosažení a jelikož mám i dobrou náladu, tak sice to není žádná velká částka, ale obětoval bych pár zlatých z mé kapsy, co mám na účte a transakce by proběhla přes tržište ..

Ptám se teda, zda-li by byl zájem, jestli by se našel případně někdo taktéž štědrý, který by taktéž přispěl pár zlatých na tuhle soutěž (klidně 50 zlatých) stejně jako já, a o jakém skóre (milníky) bychom jednali ..

Budu rád za za cokoliv k tématu ..
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


Overak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Případně mě teď napadlo, že bychom si mohli dát určité datum a mohli bychom soutěžit stylem, kdo do té doby nasbírá nejvíce Grepolisscore .. Ale chtěl bych vidět, kdo by si rád o zlatky zasoutěžil a kdo by měl zájem .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Jde tam i vidět, kolik jsi získal GrepoSkóre na světě, stačí si to jen rozkliknout, ale byla by to potřeba jen poslat jako obrázek, což nevidím problém :)
 

DeletedUser11465

Guest
To mi sice došlo,ale momentálně mi to ukazuje na každém světě úplně jiné skore
smiley_emoticons_lol.gif
a to i přes refresh...Servery nestíhají aktualizovat ?

Nejsem si jistý, ale myslím si, že ceny za postavení jednotek, např. 5 trirém, je na každém světě samostatně.
 

DeletedUser12455

Guest
nahoře vidíte součet ze všech světů když si na to kliknete a kliknete na ten černej vykřičník nahoře tak se vám rozbalí skoré ze všech hraných světů
 

DeletedUser10231

Guest
Sice jsem vůbec nepochopil o co jde ale zní to zajímavě :D
 

DeletedUser7082

Guest
Je to zatím diskuze .. :) zda-li by byla účast .. Sepíšu o tom dnes večer více, pokud o to vážně bude zájem .. :)

Jen ve skratce jde o to plnit "ocenění" za které jsou body a hráč, jenž by jich získal nejvíce by byl oceněn :)
 

DeletedUser

Guest
Jde tam i vidět, kolik jsi získal GrepoSkóre na světě, stačí si to jen rozkliknout, ale byla by to potřeba jen poslat jako obrázek, což nevidím problém :)

Jako nějak takhle? Bez názvu.jpg

Podle mě to je nápad dobrý, ale není to jak kontrolovat jestli to je vůbec pravda, sice se na toho člověka můžeš podívat sám, ale nevidíš tam jestli to má i z jiného světa nebo jenom z Delfy.
Je to nekontrolovatelý a nechápu proč vidíme pouze celkové skóre, dalo by se to, kdybychom si mohli rozkliknout toho hráče a vidět světy zvlášť, ale bohužel:)
 

DeletedUser7082

Guest
Slušně jsi to upravil .. :D tak koukám, že by s tímhle byl problém, když jsi to udělal tak lehce ..
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Stejným způsobem vznikly i screeny na CZ Wiki... :p Abyste to měli česky dříve, než se to vůbec zavede. Proto jsou tam určité odlišnosti oproti skutečnosti.
 

DeletedUser7082

Guest
Teď babo raď, moc velká účast tu teda není a to jsem myslel, že se ozve pár lidí, jak se jedná o zlatky .. Ale v 5 lidech soutěžit nemá cenu ..
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser12406

Guest
@Poho203
Na fóru je prostě mrtvo. Jsem zvědavý na to fórum který bude.
 

DeletedUser7082

Guest
No já se snažím to fórum oživit, tak jako i ostatní viz. Thass, ale ne každý má zájem a čas tady asi být .. :) Je to škoda, na jiných hrách to opravdu funguje tak, že je chat a lidi tam fakt mezi sebou kecají a je pohodka :)
 
Nahoru