• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

soutěže

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
napadla mě taková věc.
tady na grepolis foru by byly soutěže a hrálo by se třeba o jednotky obyvatelé nebo suroviny a takové věci.

Koncept:byly by to soutěže kde by se soutěžilo o suroviny obyvatelé nebo jednotky atd.

Důvod:na forum grepolisu jsou soutěže ale nejsou za nich ceny jako suroviny jednotky obyvatelé atd.

Detaily:prostě by třeba moderátor nebo Admin založil soutěž a kdo by jí vyhrál tak tomu by se automaticky daly jednotky,obyvatelé,suroviny,nebo něco.

Rovnováha:nějací hráči budou malinko silnější(jedině že by se toho dávalo málo)

Podvádění.žádné
 

DeletedUser

Guest
Hmm, zajímavé. Řekni mi nějakou soutěž, na nějaké téma :)

Ale já jsem proti, hodně se už dá vydělat na soutěžích, co tu administrátoři dělají. Třeba z Orákula se dají získat zlaťáky, i tu na fóru.
 

DeletedUser

Guest
Zlaťáky jsou považovány za jedinou "ingame" naturálii, co v soutěži v podobě výher prozatím bude. Zavedení nových odměn se opravdu neplánuje :), Pokud by se zavedlo npř: Zvýšení kapacity skladu, statku či dokonce zrychlení kasáren narušilo by to rovnováhu hry, vcelku velkou výhodu nad ostatními a to jen za napsání nějakého literárního spisu či vytvoření grafického díla:? Tohle by neprošlo, ani kdyby se v Řecku objevili bohové z Hinduismu.
 

DeletedUser

Guest
tak by třeba jenom za vyhranou soutěž byly suroviny a nic jiného
 

DeletedUser

Guest
To si dělejte v alianci takové blbosti, přečti si ještě jednou Rizaelův příspěvek ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru