• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Spartští asasíni - léto 2022

Ahoj, dle mého názoru hodně špatná kompozice odměn za bitevní odznaky, asi nejhorší co jsem kdy v eventu viděl, žádné letky, žádná pozemka, prozírka jen modrá a jen na lodě, nebýt komunitních odměn, tak se to ani nevyplatí dělat. Nějak mi to nepasuje vzhledem k tomu, že se event jmenuje Asasíni, v odměnách jsou jen námořní jednotky a ani jedna pozemní.
 
Za mě naopak nejlepší event co jsem zatím viděl.. v tom smyslu že není tak strašně nezdravej pro hru a nezvýhodňuje extrémně zlatiče oproti ostatním:

1. prozírka je jen 50% ale je levná a bez použití jediné zlatky je jich možné mít na konci eventu i 10
2. nelze nakoupit letky a jediná mýtická jednotka jsou hydry, nakupování kterých nemá tak obrovskej vliv na hru jak letky (lidi co hráli Sinop mi dají za pravdu že např. slepice s letkami hrozně narušila běžnou dobývací dynamiku)
3. bonus na olky se dá normálně koupit za bitevní známky, co je snad poprvé (mimo kolesa štěstí) kde se k tomuhle efektu dá dostat bez toho, aby byl uzamčen za nějakým top celkovým žebříčkem, který je spravidla obsazen zlatiči (viz. Sinop kde 25 000 utraceného zlata v eventu nestačilo ani na top20 celkového eventového pořadí)
4. je tam i jedna zlatá prozírka, jedna úroveň kultury a jeden silnej efekt na olky - to, že zlatkami nejde získat brnění (trofeje) víckrát považuji za zdravou věc - každý má tak šanci se k těmto efektům dostat a není jich příliš
5. nejsem fanouškem denního žebříčku za který jsou další odměny, ale oceňuji že nejsou speciální odměny za "celkový žebříček" (viz. bod 3).
6. to že obchod je zaměřen na lodní odměny místo neustálých pozemních jednotek nebo letek nevnímám jako slabinu, ale naopak vítam jakožto osvěžující změnu která zamezí tomu, aby měl event přílišný dopad na danej svět.

Za mě bych řekl že kdyby byl každej event takhle vybalansovanej, bylo by to hodně zdravé pro hru. Na druhou stranu si ale uvědomuji, že to znamená, že zlatit se oplatí jen do jisté úrovně a to může vést k nižším ziskům InnoGammes... na druhou stranu na CZ světě si nemyslím, že je to takový rozdíl :)
 

Thasoss

Grepolis tým
mám však otázku, sú komunitné ciele na Abdére cielene vypnuté?
V minulosti se vypínaly, protože nové světy jsou vrtkavé a komunitní cíle a s nimi spojené odměny by jim nemusely příliš svědčit. Ale ještě nechám potvrdit, zda tomu je tak i tentokrát. Nicméně po prověření nastavení v administraci světa a eventu nevidím nic, co by nasvědčovalo, že by se nejednalo o úmysl, ale o chybu.
 
To myslíte vážne s tým resetom celého eventu? :D Boha, toto je čistá tragikomédia.
 
Naposledy upraveno:
Tak tedy doufám, že dostanu zpět známky a trofeje nebo minimálně ten tučný počet zlatek, co jsem vložil do eventu. Jelikož trofeje jsem měl za včerejšek a dnešek skoro hotové :)
 
To som zvedavý, akú kompenzáciu vymyslia inžinieri z Inna :D Počítam, že to bude zase nejaký parádny bonus na víkend. Niečo, ako +50% na surky/priazeň a 25% na rekrut, či obdobná kravina.
 
Mimochodem na světe Achilles, světě bez hrdinů je v obchodě luxusní rezidence. Bylo by fajn to před koncem eventu upravit na něco použitelného. Myslím že dříve bývalo Rozšíření populace +100
Děkuji Haji
 
Mimochodem na světe Achilles, světě bez hrdinů je v obchodě luxusní rezidence. Bylo by fajn to před koncem eventu upravit na něco použitelného. Myslím že dříve bývalo Rozšíření populace +100
Děkuji Haji
Jo tohle by chtelo opravit. Idealne kdyby to byla nejaka hezka specialni strategie na olky s priznacnym nazvem: "Epičtí mrchožrouti" ;-)
 
Takový ten pocit, když vymlátíte přes 100 jednotek jednoho typu v eventu a dostanete z toho 3/10 trofejí :D hlavně že u zbytku ty trofeje padaly pěkně
 
Nahoru