• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Spartští asasíni

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

jak se vám líbí zakončení léta novou událostí? Těšíte se na odměny a bonusy? Líbí se vám tato událost?

Těšíme se na vaše postřehy, případné dotazy!

Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
Chvíli jsem strávil čtením popisu eventu a nějak jsem nenarazil na žádný faktor, který by byl nějak zvlášť ovlivnitelný hráčovými schopnostmi, nebo alespoň aktivitou. Pokud jsem to dobře pochopil, úspěšnost hráče závisí víceméně naprosto na náhodě, které může do libovolné míry dopomoci tím, že si připlatí, což je velmi nízké (v první řadě od InnoGames). Nízké je samozřejmě už jenom dávání hráčům možnost výhody oproti ostatním, výměnou za peníze, ale nevidím důvod, proč vytvářet eventy jako je tenhle, až na možnost výdělku pro InnoGames (ne ale bohužel tím, že by nějak hru znatelně zlepšili, nebo oživili, takže by ji třeba hrálo víc lidí, ale tím, že z některých hráčů vymáčknout peníze navíc).
Taky úplně nechápu smysl kolektivních odměn pro všechny hráče světa, pokud všichni dostanou bonus, je to jako by bonus nedostal nikdo :D Tenhle event buďto někdo opravdu nedomyslel, nebo hráče Grepolisu považuje za idioty.
 

DeletedUser12058

Guest
Naprosto souhlasím. Kolektivní odměny nejsou až tak špatný nápad, ale přidal bych i nějaké ohodnocení pro hráče, kteří byli aktivní po celou dobu eventu.
Dále mě dost mrzí, že si můžete za body koupit pouze některé mýtické bytosti.
//einstein07
 

DeletedUser11549

Guest
Takéto typy eventov sú dobré pre začiatočníkov aby získali armádu skoro zadarmo. Ja osobne proti eventom ako takým nič nemám, tiež ich hrám. Ak sa niekomu nepáči event, hrať ho nemusí. Aj keď mi trochu vadí že šípy stoja zlato, no aj INNOGAMES si musí nejako zarobiť.
Buddte radi že grepolis nieje platená hra.

PS: Dajú sa tie správy čo ti posiela na konci dňa vypnúť? dosť mi to vadí.
 

DeletedUser

Guest
Popravdě, čím více free to play, alias "pay2win" her jsem hrál (ačkoli ty dvě nejsou vždy synonyma, například Path of Exile je zdarma a nemá absolutně žádné pay2win funkce), tím víc mám pocit, že by se měly postavit mimo zákon, nebo alespoň veřejně bojkotovat :D Mnohem radši bych měsíčně platil třeba 50 kč za Grepolis nebo jinou hru, stejně, jako každý jiný hráč, čímž by InnoGames nepochybně i vydělaly mnohem víc, protože valná většina hráčů si prémium prostě platit nebude, ani když za něj dají nestoudné výhody, jako v Grepolisu. Zároveň by to zlepšilo kvalitu hry a ve výsledku určitě přitáhlo hráče a zamezilo odchodu některých. Druhá možnost je, jako v PoE, nechat hru zdarma a platit pouze za "kosmetické" vylepšení, které absolutně nijak nenaruší vyrovnanost a fair play ve hře. Snad se k jednomu z těchto modelů jednoho dne dokope i InnoGames :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Valná většina si prémium kupuje. :) Nicméně málo hráčů využívá funkce jako okamžitý nákup či nějaké velké množství zlatých.
 

DeletedUser

Guest
Tak s odstupem můžu zodpovědně říct, že tvůrci to s tímhle eventem, respektive s odměnami za něj, dost těžce po*****. Erínye a mantikory. Hlavně mantikory. Dřív asi nejobávanější a nejrespektovanější jednotka, teď smetí, kterým si každý hráč s 1500 body zaplácá město během pár hodin skoro za nic a za vynaložení nulového úsilí. Na světě Psí se už snad ničím jiným neútočí, každý na každého posílá mantikory, které devastují jakoukoli obranu. Za poslední týden jsem jich zabil asi přes 200. Dát mantikory jako odměnu možná nebyl nejhorší nápad, ale buďto měli znatelně zvýšit cenu, nebo, lépe, nedávat za 120 bodů 24 mantikor, ale dejme tomu 6. Tohle je vážně tragédie :D Erínye víceméně totéž, jen v menším měřítku.
 

DeletedUser5567

Guest
S více body roste i odměna, od nějakých 50000 dostáváš těch potvor 4*9=36
Trochu špatně nastavené ty odměny rozhodně byly. Normálně bych šel třeba víc do ol, ale tady to prostě válely jednoznačně mantky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru