• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Spojenectví

DeletedUser

Guest
spojenectví
Na co máme spojence víme, aby nám pomohli v útoku proti nepřátelům i v obraně.
Ráda bych otevřela debatu na to to téma, jak vybíráte spojence ? Kolik je pro vás optimální počet spojenců ?
Já osobně volím spojence logicky dle polohy blízko aliance a samozřejmě se stejnou politikou. Počet, tak dvě max, více se mi zdá, že je to na úkor komunikace.
 

DeletedUser

Guest
salupos,jsi pěkně zvědavá ještěrka,tohle dost ožehavé téma na to,aby se tu veřejně probíralo:))))Jako diplomat co je grep grepem ti tu můžu napsat tak maximálně diplomatickou omáčku o tom že: jako spojenecké aliance vybírám pouze ty,které mají možnost se podílet na společných akcích,či jsou naší alianci nápomcni svojí polohou v zádech nepřátel a počet jejich členů musí úměrně odpovídat bojovým bodům,měst a jejich velikosti:)))Po třech letech přidávám ještě osobní sympatie,bohužel,ale jsem jen člověk:))))
 

DeletedUser

Guest
znám aliance co uzavřou spojko se vším co se kolem hýbe :) pak ty co mají jednoho, max dva spojence, tohle jsem chtěla rozebrat :)
 

DeletedUser5002

Guest
Proč uzavírat spojka? Protože vlastní aliance není dostatečně schopná? Nestačí vám omezení, že nemůžete zabírat vaše kolegy :)
Spojenectví jsem uzavřel pouze na základě lidí, kterým se věřilo, znali jsme je, či jsme jim chtěli pomoci. Prospěchová a ani jakákoliv jiná spojenectví neuzavíráme. Maximálně lokální dohody, ale i to velmi nerad, protože to kazí alianci. Prostě jak je někdo nepřítel, tak do něj musí jít všichni jako jeden tým.

Na spojenectví máme naší alianci. My jsme jediný spojenci, a hlavně nám záleží na naší alianci a i na našich hráčích.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tím vystává další otázka, DON čili Dohoda O Neutočení , co vy na něj mne se zdá ve směs zbytečný .
 

DeletedUser

Guest
znám aliance co uzavřou spojko se vším co se kolem hýbe :) pak ty co mají jednoho, max dva spojence, tohle jsem chtěla rozebrat :)

To záleží na konkrétním světě a rozložení sil,taky nejsem pro moc spojek,aby bylo koho taky zabírat,takže to řeším slučováním:)

Firste ,,dostatečně schopná,, je velice diskutabilní výraz ve světe přebehlíků,zrádců,domečkářů a pár elitních hráčů,né vždy se potkají v jedné alianci a případná krystalizace pak trvé déle,nechápu jak to můžeš napsat po letech na grepu,vlastně chápu,jsou to jen nábořáské kecy a tobě nikdy diplomacie nic neříkala,hraješ to jak Žižka ,,proti všem,, a v takové alianci pokud na to nemá náboje bych nikdy nechtěl být,hrdinů jsou plné hřbitovy:)))

salupos,DoN není vůbec zbytečný pokud se nebojíš plánovat třeba půl roku dopředu a risknout,že se ta daná aliance se kterou jsi uzavřela DoN opravdu stane silným závažím na tvé straně misek vah i když je zrovna přes půl světa daleko:)))

A už dost,zbytek si prožijte:)))))

Ale jak říkám,na každém světě je rozložení sil jiné,proto nezatracuju předem žádnou variantu,protože až čas ukáže jak to dopadne:))))
 

DeletedUser

Guest
Já osobně moc spojence nevybírám, neboť se může často stát, že Vás spojenci podvedou..
Ale když už, tak se určitě koukám, zda by mi byli spojenci výhodné, dále musím trochu znát jejich diplomata/vůdce/zakladatele, se kterými si popíšu a následně zvážím zda vůbec chci, aby jsme byli spojenci..

Takže asi takhle nějak.. :)

Jo a DoN je podle mě hodně zbytečný, já ho nikdy nevyužívám, prostě buď spojenec nebo nepřítel :D
 
Nahoru