• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Sraz serveru Gythium

V tom případě tam bude doslova ráj
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif

I když...ještě by to chtělo někoho, kdo by to roznášel
smiley_emoticons_lol.gif
 

mikosansobi

Grepolis tým
Doneslo se mi, že budeš vrchním dodavatelem medovinky :D tak rozbal plachty, naplň podpalubí sudy s medovinou a už vyjeď....ať to stihneš do srazíku :p
 

DeletedUser12592

Guest
Doufejme ze Ceska Posta je spolehliva, nebo tam mam zajet tesne pred srazem? :D zas takova dalka to neni :D
 

mikosansobi

Grepolis tým
Na tu bych nesázela :D možná dostaneš jen prázdný měch :D. Každopádně bychom mohli před srazem odbočit a vzít nějaký doping. Já bych nejraději vzala celý sud, medoviny totiž není nikdy dost :D
 

DeletedUser12592

Guest
boha, tady je to samej alkoholik... privez radsi sud kofoly nebo sladkovo limonady.. :) ja jsem totiz proti alkoholu :)
 

DeletedUser12592

Guest
napriklad ja... alkohol mi nic nerika, jsem slusny mlady chlapec :)
 
Thasoss mi hrozně moc připomíná tím výrokem o alkoholu "jednu hráčku"
smiley_emoticons_lol.gif

Předpokládám, že zasvěcený Vládce ví :D
 

DeletedUser12570

Guest
Doufám že nováčka na tomto srazu příjmete mezi sebe...
btw. Učím se číšníkem takže bych asi nosil jídlo já :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12592

Guest
Zdravim valecnici,
opet se pripominam ohledne srazu serveru.
Rezervace je nutno nahlasit do 19.4. 23:59, pote uz nejspis nebudu schopen zamluvit mista. Nasledne budu komunikovat jen s temito lidmi a nebudu otravovat ostatni (v pripade, ze by nekdo tesne pred srazem chtel dojet, nahlaste se). Muzete vzit i pritelkyne, manzelky, manzely atd.
Patek: prijezd cca 18:00
Orientacni cena za noc v chatce: 300,-
Prosim, aby se ozvali i ti, kteri nevi, zda pojedou ale chteli by prijet. Jsou v planu hry
o ceny, tak at vim kolik jich mam pripravit. Je mozno spat i v aute nebo ve stanu, kdo by chtel prijet a z nejakeho duvodu by potreboval spat v chatce, nemam problem spat ve svem aute.
Na srazu se bude v patek vecer grilovat, delat ohen.
Nahlaseni jsou prozatim tito lide (v pripade rozdilnych udaju, ihned piste, abych si to prepsal):
MVALaYa.png


Podle informaci od supportu nam mozna vyhovi v pripojeni ke hre prez jednu wifi bez sdileni, takze beru svuj router a dam klidne heslo + v restauraci bude taky wifi. A samozrejme jedou i half modi atd, takze nam mozna daji za uplatu nejakou prednasku, nebo nam rednou neco od srdce :D

Dekuji za pochopeni a vyjadreni, zdravi smrtcheck
 

DeletedUser12592

Guest
Ahoj,
pro upresneni informaci posilam jeste jednu SZ.
1. Strava a piti: a) Piti si kazdy bere sam, jedine co je zarizene je pivo, a to svijany (podekujeme brufovi a slozime se na sud), tzv alko i nealko si berte svoje.
b) Jidlo: V patek vecer budeme grilovat, tak si vemte maso, parky, kolbasy, kazdy na co mate chut, nasledujici dny bude strava individualni, resp. v arealu by mela byt restaurace, ale nevim jak se tam vari, od majitele sem to moc nepochopil, dzytak se to nejak zaridi.
2. Veci s sebou: Vemte si- spacak, teple i letni obleceni, plavky, svuj talir a pribor, sportovni obleceni, kdo muze tak rozkladaci sedacku (nevim kolik mista je u ohne), propisku, k ugilovanemu masu nejakou omacku nebo dresink dle chuti, sklenku (na drinky, nealko, pivo atd).
3. Cas prijezdu: Idealne mezi 18:00 - 20:00, pokud prijedete v jiny cas, tak mi to aspon napiste
4. Veskere informace jsou na foru hry grepolis, mrknete tam. Menil se i kemp na zacatku dubna, takl aby nekdo neprijel jinam.
5. Rozlozeni chatek necham ciste na vas, nebudu vymyslet kdo s kym bude v chatce. Meli bychom mit asi cely areal pro sebe, takze POHODA :D
6. Ja a miko bereme prenosny wifi router, heslo dame pouze v nejnutnejsich pripadech, kdy nekdo nebude mit data atd. Je zakaz se pripojovat na wifi hromadne, nebo i postupne. Vice info na srazu.
7. Pri prijezdu na sraz se mi nahlaste, nejdriv asi budeme resit penize za ubytko, abych to pak z vas nedrtil sekerou nebo kladivem
8. Jedeme si sraz hlavne uzit, pokecat, tudiz kdyz nekdo prijede z jiny alli, nebudeme ho sikanovat atd, taktez po nocnim klidu dodrzujte jiste hranice normalniho chovani.


Tod asi vse, v pripade dotazu piste SZ, jsem tu pro vas,
tesim se, smrtcheck
 
Nahoru