• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Sraz serveru Gythium

DeletedUser12305

Guest
A co by ne, třeba budou mít něco, jako je ta bílá pixla v reklamě na T-mobile (alias přenosný Wi-Fi router).
 

Thasoss

Grepolis tým
Já když v tomhle směru slyším „router“, nevím, co si pod tím mám představit... :D Páč pro lidi je router všechno, co nějakým způsobem zprostředkovává net. *okamžik pro osypky*
 

DeletedUser12592

Guest
Sim router, nebo mobilni hot-spot, nebo nevim jak to nazvat... samozrejme s sebou nepovezu antenu, modem, kabely, nebudu usmernovat signal atd.. to bych byl blazen
 

mikosansobi

Grepolis tým
Sraz se vydařil a také bych dala repete. Jste super banda lidiček. Děkuji Vládci za chatkové útočiště a ostatním za 100% účast na zábavném a sportovním odpoledni.
Abych navnadila ostatní hráče, kteří ještě neabsolvovali žádný srazík - koupali jsme se, šplhali po skalách k místním pamětihodnostem (doporučuji před odesláním kolek si dát na rozcvičku alespoň jednou Bezděz :D ), grilovali, popíjeli medovinku a jiné nealko, hledali zlatý poklad. Atmoška perfektní, lidi super a doufám, že se opět brzy uvidíme. :)

Kdo si ještě z obou týmu nenapsal o zlatky za výhru v soutěžích, aby tak učinil a připsal, ve které skupině statečně bojoval až do konce :D

Chtěla jsem tu hodit pár fotek jako návnadu, ale kdo by chtěl vidět adminku jak procvičuje hula tanec s fotbalovým míčem :D.

Děkuji všem a zase brzy ahoj :)
 

DeletedUser12592

Guest
Musime objednat vice medoviny, posledne nestacilo
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Nahoru