• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stížnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10109

Guest
Kruel ty mi vidíš do hlavy nebo co? Že tady meleš o tom, jak bych nic neřekl kdybych se umístil na bedně. Zkus se vžít do mé osoby. Jsi průměrný hráč, který zlatky nekupuje každý týden, ale snaží se je vyhrávat v soutěžích atd. A pak Tě předežene v soutěži hráč, který vůbec podle pravidel neměl být započítaný do hlasování? Jak by si reagoval ty? Ty by si snad o cenu nebojoval??
 

DeletedUser5567

Guest
Tak je otázka jestli tím získal nějakou výhodu nad ostatními. Můžeš taky křižovat dráhu, pokud soupeře nijak neomezíš nebo si nezkrátíš vzdálenost. Jestli na to byl limit několik dnů, tak ta výhoda získatelná hodinou navíc není podle mne taková, aby výrazně ovlivnila výsledky. (Uznávám, že porotci mohli strhnout pár bodíků v hodnocení, ale jestli vyhrál s náskokem, tak by to vliv nemělo).
Něco jiného by bylo, pokud by zájem o soutěž byl enormí a hlásilo se desítky děl, případně kdyby na soutěž bylo pár hodin...
 

DeletedUser10620

Guest
ale když se děje něco špatného tak je třeba se ozvat

Všichni měli 6 dní nato se ozvat a nikdo nenapsal, předtim to nikdo nechtěl řešit a teď to bude řešit půl světa.

Kruel ty mi vidíš do hlavy nebo co? Že tady meleš o tom, jak bych nic neřekl kdybych se umístil na bedně. Zkus se vžít do mé osoby. Jsi průměrný hráč, který zlatky nekupuje každý týden, ale snaží se je vyhrávat v soutěžích atd. A pak Tě předežene v soutěži hráč, který vůbec podle pravidel neměl být započítaný do hlasování? Jak by si reagoval ty? Ty by si snad o cenu nebojoval??

A řekneš mi jedno jediný rozumný vysvětlení naco jsi těch 6 dní čekal, když tak strašně bojuješ o cenu, proč jsi o ní nebojoval hned od začátku, měl jsi 6 dní nato se ozvat, zeptat a já nevim kdesi cosi. Nic z toho jsi neudělal.
 

DeletedUser

Guest
kruel často soutěžil vžít se dokáže jinak o vítězi rozhoduje grepolis tým, má poslední slovo, můžeme soutěž kdykoli ukončit bez nároku na zlato a stejně tak být benevolentní a dílo hodinu po limitu i proto, že jde jen o hodinu a je kvalitní zařadit
 

DeletedUser11372

Guest
Ten termín tu je proto, aby ta soutěž netrvala měsíce, ne proto aby se striktně rozlišovalo mezi těmi co to stihli a těmi, co o hodinu ne ... a jestli se to někomu nelíbí ať zavolá kriminálku a dá to k soudu :D
Souhlasím s Kruelem, do svědomí by si měli sáhnout především ti kterým celý týden nic nevadilo a pak se najednou ozvali ...
Co se pořadí týká hlavní slovo mají organizátoři takže je jen na nich kdo bude kolikátý, takže diskuze na tohle téma je bezpředmětná.
 

DeletedUser11456

Guest
Sulupos, neříkám, že jste nehlasovali podle Vašeho svědomí, pak mi ale tedy nesedí tvrzení, že jste ZNAČNĚ přihlíželi k hráčské anketě.

A k názoru hodina sem, hodina tam. U soutěže nezáleží, jestli je na vyšší či nižší úrovni. Pořád je to soutěž, která má daná pravidla a ta pravidla by měly obě strany dodržovat. Pokud ne, mohlo by se stát, že nechuť hráčů zůčastnit se soutěží, byť o lákavé zlatky, bude velká právě kvůli takové "maličkosti".

A Dane, kdyby jsi svou kresbu vložil v čas, byla by to ta samá kresba, ale NEBYLO by to nefér vůči ostatním.
Na kreslení bylo dost času, sama za sebe mohu říci, že nespočet hotových výtvorů skončilo v koši, a Ty sám píšeš, že jsi se chtěl zůčastnit od začátku. Takže jen díky Tvé prokrastinaci je celá tato debata. A kdekoliv jinde, když něco budeš dělat na poslední chvíli a přešvihneš termín, vyplynou z toho důsledky. Ve škole špatná známka, v práci třeba ponížení odměn, na úřadech pokuta, ... Takže i když Tvá práce je pořád ta samá, jak Ty píšeš, není to tak. A co hůř, zde jsi byl odměněn za to, za co bys jinde dostal trest... Tak k tomu mohu dodat jen jediné - Ať žije svět postavený na hlavu!
 

DeletedUser10109

Guest
Vidím, že tohle nikam nevede. Všichni tu meleme pořád to stejné, ale vy to pořád nedokážete pochopit. Pravidla jsou pravidla, nejde tu o zlatý, ale o princip
Takže se mějte a blahopřeji právoplatným vítězům.
 

DeletedUser10620

Guest
A ještě když už se tu bavíme o zadání a všem okolo, tak pokud to chcete takhle, tak od příští soutěže, se bude sebemenší odchýlení vyhazovat. Takže jen pro upřesnění, polovina z děl co byly v této poslední by se vyhodili, jelikož nikdo nepřišel s novým vzhledem, jen se tu nakreslila jedna budova 2x, druhá se nakreslila 3x jinak a taky jsme mohli napsat, že jsme chtěli nový vzhled a né jen jednu budovu z deseti směrů, to že se někde udělá nepatrný detail, neznamená, že se jedná o nový vzhled a taky vám nikdo nic nevyčetl

Vidím, že tohle nikam nevede. Všichni tu meleme pořád to stejné, ale vy to pořád nedokážete pochopit. Pravidla jsou pravidla, nejde tu o zlatý, ale o princip
Takže se mějte a blahopřeji právoplatným vítězům.

Ano pravidla jsou pravidla, pokud po nich takhle striktně jdete, tak zpět vyhodíme dalších 5 děl, co nesplňují zadání, jelikož překreslit budovu z prava či zleva a něco málo přidat, to taky neni zrovna nový vzhled, takže pokud chcete až takhle striktně dodržovat, tak neni problém
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10159

Guest
A dost!!!Vyřeším to Dan77 jelikož to nestihl budiž to se stává každé mu nikdo není dokonalí.No to by byla první věc druhá věc je že to má hezký i docela tak asi proto to Grepolis tým ještě přiřadil.Někdy se stane ale že někdy né všichni členové Grepolisu u toho byli no tak,ale hlavně že u toho někdo vůbec byl.A pokuď se stím mixtyx nesmíří tak je to jeho věc.Já navrhuji aby se tohle vše dalo smazat aby tady na forum zas nevypukla válka jako přetím.
 

DeletedUser

Guest
Dan měl hodně hlasů od hráčů i grepo týmu.
Příště pokud budete mít pochybnosti ozvěte se dřív, ne až zjistíte, že nevyhrajete
 

DeletedUser7382

Guest
Kruel: Na jednu stranu máš docela pravdu, na stranu druhou kdybych se neumístil, bylo by to jedno a stížnost by neměla skoro žádný důvod, proto chápu i mixtyxův postup.

Sultan napsal/a:
Jenže ta hodina je klíčová, času měl každý dost..
Klíčová pouze v tom, jestli si má kresba zaslouží nebo nezaslouží získat výhru (s přihlédnutím k přetažení lhůty dané pravidly a s přihlédnutím k tvému na morálce postavenému názoru). Ale jinak máš samozřejmě z tohoto úhlu pohledu pravdu, s tím můžu jedině souhlasit. A k tomu ostatnímu, co necituji: Teď jsi mi ukázal, proč je to opravdu nemorální.

pokud tvrdí že by to dílo bylo stejné i kdyby tam ta hodina nebyla tak lže, protože jinak by ho odevzdal o hodinu dřív, když už tedy bylo stejné..
Tos asi pochopil špatně... Jde o to, že jsem měl začít dřív, abych to mohl dřív dokončit a dřív vložit, pak by ta kresba byla stejná, jen by tam byla dřív (nefixuju to na čas, kdy jsem to skutečně dělal).

k tomu, co psala salupos: Samozřejmě, že mě nedělá lepším, že mi to zabralo čas, to každému. Na teoretické úrovni bych to nazval spíš srovnání... přestože ostatní to vložili včas.

a Dane, lepší být poctivý hlupák než nepoctivý chytrák..
Tak když to napíšeš takhle, je to bezpochyby i pro mě (já jsem to napsal spíš jako příklad, ne jako něco nosného).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Ano přesně jak se píše, bylo dost času nato, aby kdokoliv projevil nesouhlas, nikdo tak neučinil, jde jen o to, že se někdo neumístil a tak to vše začalo, přesně jak dodal šťírek

Kruel: Na jednu stranu máš docela pravdu, na stranu druhou kdybych se neumístil, bylo by to jedno a stížnost by neměla skoro žádný důvod, proto chápu i mixtyxův postup.

6 dní tu bylo kdo vše je v soutěži, stačilo se ozvat hned a řešilo by se to, kdyby se umístil, tak by samozřejmě nic nenapsal.

Každopádně tahle debata nikam už nevede a ani nepovede, hold se projevila benevolence a očividně je to špatně, takže příště se bude sledovat vše do puntíku, do jediného detailu a jakmile se něco nesplní, tak se to neuzná.

PS: Když se mi něco nelíbí, tak se ozvu hned! A nebudu čekat týden.
PS2: Vlákno zamykám, stejně debata nikam nevede a ani by v budoucnu nevedla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Krueli, nehledej výmluvy a neházej odpovědnost na nás.. osobně jsem o problému nevěděl dokud na něj tvůrce tohoto vlákna neupozornil. Jak víš že dotyčný si Danova prodlení všiml hned a ne později?
Prostě jste šlápli vedle a nemáte odvahu to přiznat, tak jako Dan nemá odvahu přiznat chybu:)
a ano zamkni vlákno a běž spát:) špatnou noc Tobě, Danovi i Salupos...
P.S. i kdyby se někdo ozval včas, tak byste to neřešili a řekni že tomu tak není:)
 

DeletedUser10620

Guest
Na nikoho nepřehazuju zodpovědnost to zaprvé, když se mi něco nelíbí, tak se přece ozvu a nečekám dalších 6 dní, to za druhé a za třetí o tom věděl každej kdo hlasoval, jelikož když se pro někoho dá hlasovat, tak z logiky věci je v soutěži zařazený.

Já jsem rozhodně nešlápl vedle, já mu to uznal a zařadil a následně v diskuzi oznámil za tim si prostě stojim a tím to pro mě tak nějak hasne, takže až bude příště zase něco, tak jakmile nebude splňen byť jen jediný detail, tak nekompromisně mažu, když to chcete takhle dramatizovat ;)
 

DeletedUser10109

Guest
Výborně, přesně tohle jsme chtěli slyšet. Konečně si to pochopil, fakt Ti posílám veliký potlesk a úctu. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
trochu mi to připomíná hádky po vyhraném světě, vítěz je znám a zbytek prohrál omylem
 

DeletedUser5567

Guest
Výborně, přesně tohle jsme chtěli slyšet. Konečně si to pochopil, fakt Ti posílám veliký potlesk a úctu. :grepolis

já chtěl slyšet jen to, že "Já jsem rozhodně nešlápl vedle, já mu to uznal a zařadil a následně v diskuzi oznámil za tim si prostě stojim a tím to pro mě tak nějak hasne". Proti dokončení věty bych se třeba stavěl přesně naopak.
 

DeletedUser7382

Guest
tohle a zvlášť tučné bych chtěl vypíchnout
[SPOIL]
Tak je otázka jestli tím získal nějakou výhodu nad ostatními. Můžeš taky křižovat dráhu, pokud soupeře nijak neomezíš nebo si nezkrátíš vzdálenost. Jestli na to byl limit několik dnů, tak ta výhoda získatelná hodinou navíc není podle mne taková, aby výrazně ovlivnila výsledky. (Uznávám, že porotci mohli strhnout pár bodíků v hodnocení, ale jestli vyhrál s náskokem, tak by to vliv nemělo).
Něco jiného by bylo, pokud by zájem o soutěž byl enormí a hlásilo se desítky děl, případně kdyby na soutěž bylo pár hodin...
Ten termín tu je proto, aby ta soutěž netrvala měsíce, ne proto aby se striktně rozlišovalo mezi těmi co to stihli a těmi, co o hodinu ne ... a jestli se to někomu nelíbí ať zavolá kriminálku a dá to k soudu :D
Souhlasím s Kruelem, do svědomí by si měli sáhnout především ti kterým celý týden nic nevadilo a pak se najednou ozvali ...
Co se pořadí týká hlavní slovo mají organizátoři takže je jen na nich kdo bude kolikátý, takže diskuze na tohle téma je bezpředmětná.
Kruel napsal/a:
(o tom věděl každej kdo hlasoval)
[/SPOIL]

malmignatta: Značné přihlížení vidět je, na druhou stranu jsem v tomto skeptický i já - ale prostě to má v rukou tým a může přihlédnout k anketě a my to neovlivníme. Ty a Tuaki jste měli nejvíc hlasů, to je i ve stupních vítězů zachováno (zaslouženě za kvalitní kresbu), akorát sám nevím, proč jsem byl dokonce druhý (když už, tak maximálně třetí), na to jsem ale vliv neměl. A jak moc jsem si přes všechna ta morální dilemata své umístění zasloužil, to nevím, to ví jenom Grepolis tým, bohužel.

Každopádně malmignatta a Sultan mi otevřeli oči, že morální problém to opravdu je a MŮŽE mít celkem znatelné následky. A já si nechci zbytečně (uznávám, je to jen kvůli mé hlouposti v souvislosti se zpožděním) kazit svou pověst, pokud vůbec dobrou mám (i když už teď jsem si ji pokazil), a nechci to teda ještě završit tím, že bych si výhru sobecky nechal (i když mé důvody by nebyly úplně sobecké, ale odůvodněné mým dilematem). OBĚ STRANY MAJÍ SVÉ DOBŘE ODŮVODNĚNÉ NÁZORY, TAKŽE TÍM BYCH DISKUZI NA TÉMA DILEMATU UZAVŘEL A POSUNUL SE DÁL. OMLOUVÁM SE TEDY ZA DISKUZI, KTEROU JSEM VYVOLAL (ale rozhodně jsem to nečekal a nikdy bych to nechtěl), DÍKY VŠEM ZÚČASTNĚNÝM A DÍKY TĚM, KTEŘÍ MI OTEVŘELI OČI Z MORÁLNÍHO HLEDISKA.

______________________________________________________________________________________

NOVÉ TÉMA - JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR?
Mám dva nápady (možná dost hloupé):

1. nápad:
Vyhlásit novou několikadenní anketu, jestli mám nebo nemám nárok na odměnu (jestli si ji zasloužím i přes zpoždění, nebo jestli ne když jsem vložil svou kresbu o hodinu později a proti morálce vyhrál). Tato teze musí v anketě být nezaujatě a nestranně formulována spolu s odkazy na svou kresbu a na tuto diskuzi. Cílem je to, že to nechám opět na štěstí tak, jak jsem to nechal původně (jako když jsem přetáhl). A podle toho, jak anketa dopadne, tak to závazně udělám - nechám čistě a jen na vás ostatních, já na to opět nebudu mít žádný vliv, protože o tom rozhodnete vy.

... pokud vás nemám zbytečně zatěžovat tím, co jsem si způsobil sám, mám druhý a asi ještě hloupější nápad
2. nápad:
Ač jsem si s kresbou dal práci a cítím, že si odměnu zaslouží, je tu morální dilema a nechci poškodit malmignattu a čtvrtého v pořadí (předpokládám, že to měl být mixtyx). Proto navrhuji kompromis k uspokojení všech: vzdám se 200 zlatých ve prospěch pro malmignatu, která být mého vyřazení ze soutěže by byla na druhém místě + 400 zlatých (skoro polovinu mé výhry) pro mixtyxe, který kvůli morálnímu problému hodinového zpoždění je poškozen.

3. varianta:
prostě nechat celých 800 zlatých mixtyxovi (nebo tomu, kdo vlastně je 4., ale předpokládám to) a malmignatta se posune na druhé místo


Chci znát váš názor.
Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru