• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser

Guest
Tak jsem sem zavítal mrknout, jestli někdo něco nepíše atd a musel jsem to přečíst všechno, takovej bestseller :D trochu začínám litovat, že po průtahách uzavření xí, sem už neměl sílu rozjíždět novej svět a tady to po pár dnech restartoval, je tu fakt zábava a iriska je super :)
Hlavně se chalupáři držte!
 
nevím co prováděl piškot na hře, nějak mi to ušlo, ale za mě mohu říct, že si ho pamatuju z ný a že pokud mi napíše, tak s ním půjdu znovu do ali.... já si ho pamatuju jako bezva hráče....
 

DeletedUser10513

Guest
nevím co prováděl piškot na hře, nějak mi to ušlo, ale za mě mohu říct, že si ho pamatuju z ný a že pokud mi napíše, tak s ním půjdu znovu do ali.... já si ho pamatuju jako bezva hráče....
Na dalším světě. :) Ale nevím jaká bude rychlost a jestli dobývání či vzpoura.
 

DeletedUser10231

Guest
Já bych teda asi nešel, ukradl jsi mi Alianci sloučením našich 2 spojeneckých aliancí a pak tam pro nás menší a méně aktivní už nezbylo místo, tedy byli jsme strategicky rozebraní, a bral jsem to jako podpásovku od našeho vedení protože to já jako jediný v celé alianci uspořádal téměř hned na začátku záchranou akci proti Briz0wnovi který zabíral město jednomu členovi od nás z aliance, dali jsme tehdy dohromady neuvěřitelné množství surovin jež jsem přezlatil na ohnivky, že akce dopadla jak dopadla byla smůla ale rozhodně jsem nečekal že mě potom ti co si hráli na přátele budou rozebírat, bohužel jsme se zrovna stěhovali a tak jsem měl jiné starosti.

Vyloženě jsi za to úplně nemohl, zrada bohužel dokáže hodně bolet i ve hře, nedozvěděl jsem se kdo inicioval naše sloučení ale vím jak to skončilo :(
 

DeletedUser10513

Guest
Já bych teda asi nešel, ukradl jsi mi Alianci sloučením našich 2 spojeneckých aliancí a pak tam pro nás menší a méně aktivní už nezbylo místo, tedy byli jsme strategicky rozebraní, a bral jsem to jako podpásovku od našeho vedení protože to já jako jediný v celé alianci uspořádal téměř hned na začátku záchranou akci proti Briz0wnovi který zabíral město jednomu členovi od nás z aliance, dali jsme tehdy dohromady neuvěřitelné množství surovin jež jsem přezlatil na ohnivky, že akce dopadla jak dopadla byla smůla ale rozhodně jsem nečekal že mě potom ti co si hráli na přátele budou rozebírat, bohužel jsme se zrovna stěhovali a tak jsem měl jiné starosti.

Vyloženě jsi za to úplně nemohl, zrada bohužel dokáže hodně bolet i ve hře, nedozvěděl jsem se kdo inicioval naše sloučení ale vím jak to skončilo :(

Začali by jsme znovu, a lépe v jedné alianci. Uznávám, byla chyba že se neudělala akademie.
Ale jinak nevidím nic, v co bych zavinil. Bohužel my bylo jasně řečeno, že aliance vedla Lenka, zlá holčička a sergio...
Oba se na to potom vykašlali. Sergio prostě skončil z minuty na minutu, a Lenka alis zlá holčička předala účet bráchovi sokara, který nás pak zradil a bez jediného slova odešel pod black n white.
 

DeletedUser

Guest
Já to tady říkám pořád dokola,vzhledem k tomu,že to hrají lidé,je to stejné jako bych se začetl do knihy ze 14.-tého století,nic se v povahách nezměnilo,faleš,zrada,prodejnost,vlastní výhody a občas rytířskost,ale pořád to někoho překvapuje,vy mě fak dojímáte,draci.Rychlé Šípy jsou jen pohádka od Foglara,tohle je realita,tak už s tím konečně začněte počítat,pak budete v poho i po tom všem:))))Protože toto je prostě REALITA a dnes možná horší než tenkrát:)))))
 

DeletedUser11706

Guest
co za nemeckeho turka, delá ty upgade v grepolisu.
dost ze udelal vesnice ,z prava do leva jako pro nejake arabaky :(
a ted za to tržište ,fakt skvelé!
koukam ze ty zlepšení jsou jen k horšímu!!! muže to nekdo zastavit? :grepolis
 

DeletedUser10358

Guest
Mám obavy aby to nebyla příprava na to,že to začnou mrskat i z Islámského státu draku,takže zastavit je nejde,jen utéct na jinou hru:)))))
 

DeletedUser12167

Guest
Nechápu, co je to za módu na tomhle světě, jen co Chaloupka zaklepe na dveře velkým hráčům z jiných aliancí, tak zbaběle utíkají k nim, protože by jim mohli sebrat nějaká města a oni by pak, na konci světa, neměli tu tak "důležitou" korunku.
 

DeletedUser

Guest
Nechápu,jak někdo neinformovaný může vypouštět do světa takové bludy.Přestaň plakat a usmívej se.Korunku ve finále dostaneš i ty. Za prvé nám je ukradená, a za druhé ji dostanou ve finále všichni.Včetně těch největších lam.
 

DeletedUser12167

Guest
A co tedy mají někteří lidé od Mušketýrů a Bulls?
Nevím, jak si to ty pochopil, ale tohle vůbec nebyla kritika na Chaloupku, jak jsi si to ty asi přebral.
No jo, někteří těmi lamami musí být. :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud bych tím mohl být někomu užitečnej, tak o jedný lamě bych věděl ...
 
Nahoru