• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser

Guest
Vy jste zvládali prd.Vždyť ani neumíte postavit pořádné útoky jak jsem zjistil z té vaší slavné akci na mně.Jediné co vám šlo,bylo taktizování jak se dostat do žebříčku.Jenže o tom tahle hra není.Běžte si cvrkat kuličky a nepleťte se do grepa.Ó pardon,u kuliček se moc podvádět nedá.Tak snad aby jste nehráli nic :D
 

DeletedUser11704

Guest
reknes mi uz jak presne sme podvadeli? sam nejvetsi mourek aneb co mu ali nedobije nema, jooo nejprve hrajeme na uctu dva, pak si prehazujeme body, ach ty co si nevymyslis jeste.. statisice sem dotoho dal :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11707

Guest
jojo my zvládli takový obrovský prd, že jste u nás utopily cca 100 tisíc bb a my ztratily tak 30 tisíc bb :-D jste smešný..
 

DeletedUser

Guest
Alfo programem na klikání zemědělek.A nejsi jediný kdo ho dostal.
Nekro radši koukej stavět,ať je co bořit,potřebujeme potrénovat katy.
 

DeletedUser

Guest
To by mě taky zajímalo kde to chaloupka zjistila, že má Xalpha Male BAN!!!!!!!! Je vidět že tu protekce chaloupky jede v plném proudu, víc okaté to být ani nemůže. Dlouho jsem se nevyjadřoval, protože jsem to nikdy neviděl za důležité, ale k tomuto se vyjádřit už musím.. Jinak velká gratulace celému grepo teamu, jak jste zkazily svět, že je někdo lepší jak vy--- myslím samozřejmě chaloupku :DDD

Není to poprvé co se stalo že někdo ze supportu či grepo teamu hraje za ty top aliance a vyzrazují informace. Dříve to byla ALIBABA a teď je to chaloupka-- kdo to bude příště :D?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pradepodobne mate "zarucene informace" o tom kdo a pod jakym nickem tam hraje. Nechcete se s nami o to podelit?
 

DeletedUser

Guest
A nechcete se vy s námi podělit o to kde unikly informace o tom že má xalpha male ban? Místo toho abych hledal jehlu v kupce sena. Nebudu zjišťovat jestli nějaký support hraje v chaloupce--- ani to nejde s mého pohledu uskutečnit a zjistit o koho se jedná. Dříve se to stalo a dokonce i zjistilo že support hrál v alianci a dával informace a pokud napíšeš že se to nestalo tak nepíšeš pravdivě.
 

DeletedUser

Guest
Tak znovu, kdyz mate tyto zarucene informace, podelte se s nami. Budte prosim konkretni.

Reknu to jinak...prava na Fi a tim padem tresty na fi, mam pouze ja. Nikdo jiny z tymu nic nevidi o Fi. A ja zjistil ze nejaky ban je az kdyz prisel od alfy ticket a ja ho zacal resit.

Takze, cekam na vase konkretni informace.
 

DeletedUser

Guest
Janpíku a nechceš prvně použít mozek než začneš obviňovat a ztrapňovat se?
Polož si tu otázku ještě jednou.Trochu ti napovím.Tedy více než trochu.
Ondron1 má ban s ochranou.Jak se to dá ve hře zjistit?
Nu a až ti to dojde,mněl by ses supportu omluvit.
 

DeletedUser

Guest
A mohl bych vedet na jakou??

Pokud je mysleno "A nechcete se vy s námi podělit o to kde unikly informace o tom že má xalpha male ban?" tak na to jsem odpovedel. Prava mam jen ja a nic o tom nevim.
 

DeletedUser

Guest
Takže jestli to tak chápu, prava na Fi a tim padem tresty na fi, mam pouze ja-- takže jsi informaci vypustil chaloupce ty? Nebo proč mi neodpovíš na otázku jak tady i ostatní hráči žádají. Už vidím jak dostanu BAN že jsem napsal svůj názor a zneuctil podle supportu chalupáře.. Jestli jsem support nějak otázkou o tom jak se chalupáři dozvěděli že má alpha male ban urazil tak se omlouvám a nehodlám už sem příspívat, protože se stejně nic nedozvím a nezjistím. Jen to jak je chaloupka úžasná.

Nebo ještě mám jednu otázku a bude velice jednoduchá. Zjistilo se dříve na bývalých světech že hráči ze supportu nebo grepo teamu hráli v nějaké top alianci a tím pádem znali informace o tom co a jak se děje??
ANO nebo NE?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Moderatori pokud vim hraji na Tau. Clenove supportu hraji na svetech na ktera nemaji prava. Ja osobne mam prava na vsechny svety a jiz dlouho aktivne nehraji.
Naposled kdyz jsem si chtel zahrat to dopadlo fiaskem ( popravde uz ani nevim co to bylo za svet), bylo kolem toho hodne humbuku, proverovali to nemci. Vysledek byl ze vse bylo ok.

Takze...na vasi otazku neumim odpovedet. Lepe receno, pokud ja pamatuji, tak odpoved zni NE.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Janpíku a nechceš prvně použít mozek než začneš obviňovat a ztrapňovat se?
Polož si tu otázku ještě jednou.Trochu ti napovím.Tedy více než trochu.
Ondron1 má ban s ochranou.Jak se to dá ve hře zjistit?
Nu a až ti to dojde,mněl by ses supportu omluvit.


Nechceš prvně použít mozek a hlavně oči než se tu ztrapňovat? Já jsem o žádném ondron1 nepsal, takže je mi jedno či se to dá zjistit nebo ne. Měě zajímalo jak se chalupáři dozvěděly že má alpha ban a ne jestli je někdo bloklý nebo ne. Tak se prober z toho opojení co v sobě máš.
 

DeletedUser

Guest
Nicmene..Mourku, me by to take zajimalo. Takze, pokud to vite...poprosil bych do ticketu.
 

DeletedUser

Guest
Ale to je přeci nabíledni.Ondru jsem dával jako příklad.Chce se poslat útok a nejde.Nu proč? Hráč je zablokovaný.Toto je jeden příklad.
Další je alfa.Pošle se útok.Sejmou se OL,což je u něj divné.Pošlou se další útoky a on se nebrání.Nu říkáte si co se děje.Buď není u PC a mobil má z nějakého důvodu mimo provoz,nebo má ban bez ochrany.To že ho opravdu má,jsme se dočetli až zde na forku.
A že jsme byli rychlí s kolkama?O tom nic nevím.Mně třeba vyšel začátek vzpoury na 5:17.Tak jsem na ten čas poslal kolku s minimem vojska a druhou na 8:01.Toto se mi vyplatilo protože jeho ally zareagovala pozdě.Kolka v 5:17 sedla a kol 6 dojelo 180 birek na podporu od jeho spoluhráčky.Za to že to jsou lamy a nedokážou využívat grepostats nemůžu.Ne že chaloupka podvádí,to oni jsou neschopni ale nechápou to a hážou to samozřejmně jako vždy na spojení se supportem.Janpík a spol by si měli dát studenou sprchu,pak si nafackovat a až po té něco psát.
Ještě jsem zapomněl napsat že alfa nezapínal milice.Následně jsem pak zaútočil na zkoušku na lyveho a ten milice zapl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejsem Janpík, ale studenou sprchu jsem si dal. Pak jsem si nafackoval a teď píšu. Je to tak v pořádku irisko? Teda Mourku
 

DeletedUser

Guest
Nicmene..Mourku, me by to take zajimalo. Takze, pokud to vite...poprosil bych do ticketu.
pokud tedy k tomu máš přístup jenom ty a nikdo jiný , je možné toto --
Necromander dne 14.03.15 v 14:21
Máme svoje zprávy od supportu, byl to ban za udání od nejmenovaného hráče. A máme i spoustu dalších věcí co nám to jen potvrzují, stejný průběh měl prý i jiný svět kde hrála chaloupka
jde o ban alfíka
 

DeletedUser

Guest
Hmmm tak toto je zajimave. Ctu to poprve. A nestacim se divit. Jednak, maji zpravy od supportu..vzhledem k nastaveni prav by museli byt odeme a ja nikomu nic nepsal (mimo reseni v ticketu), ale co je jeste lepsi je ta cast o udani. To je uplny nesmysl. Ban alfy neudelil CZ support, ale system primo z nemecka. Takze....asi takto je to se vsim, "zarucene informace" koluji a lide jim veri vice nez prohlaseni supportu. Dost smutna ukazka ceske mentality.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Díky super já to jsem dal naschvál aby si to tu přečetli všichni veřejně tak jako on na nás veřejně házel špínu ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru