• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Statistiky u profilu in game

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Hrával jsme divoké kmeny léta a musím říct, že mi tu chybí jeden detail a možná nejen mě. Bylo by fajn vidět v profilu také bitevní body jak útočné tak obranné.

Důvod:
Kdejaký schopný hráč kouká hlavně na toto. Dohledávat to pokaždé v žebříčku je zdlouhavé a otravné. Hráči aspoň hned budou mít přehled a nemusí se v případě náboru příliš zabývat dohledáváním v žebříčku

Detaily:
V profilu hráče jsou jeho body a jeho pozice v žebříčku pod sebou. Někde by se tam určitě vešel řádek pro bitevní body jenž by ukázaly detailněji útočné a obranné body při najetí myší na danou cifru

Grafika:
Zde jsem uložil příklad z nějakého profilu na kmenech
staty.png


Rovnováha:
Nijak neovlivní hru jen zpřehlední informace o hráči

Podvádění:
Nelze využít

Závěr:
Myslím, že by to nebyl žádný problém se zavedením jelikož obě tyto hry jak grepolis tak i divoké kmeny jsou od firmy INNO takže by to neměl být ani náročný ani zdlouhavý proces. Mělo by to jít jendoduše pro další updaty

Budu vděčný za zvážení tohoto mého návrhu. Holldir Eliortis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru