• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stejné připojení k internetu

DeletedUser12730

Guest
Zdravím, vím že je to asi blbý dotaz a v pravidlech je to napsané, ale i tak jsem se chtěl zeptat jestli fakt není možné abych hrál společně s bráchou, když máme stejné připojení k internetu? Četl jsem že je to povolené v případě že si nepomáháme ale to pak postrádá smysl hrát. Vždyť je to přece jedno jestli je spoluhráč na druhé straně republiky nebo vedle mě. Sorry za otravování jen jsem chtěl vědět jestli je nějaká možnost jak spolu hrát. Díky za odpověď.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nastavte si SIP, které znemožní, abyste mohli vzájemně provádět na sebe akce a abyste nemohli na třetí stranu (tzn. ostatní hráče) kooperovat útoky, tzn. že když ty na daného hráče zaútočíš, tak aby bratr dalších 48 hodin nemohl... A proč to je? Protože jedno to opravdu není, jestli jste vedle sebe nebo na druhém konci republiky. Líp se takový člověk nahání, zkoordinuje... a často si lezou i na účty, takže pro případ, že se to neodhalí, aspoň se limitují z toho vyplývající výhody.
 

DeletedUser12784

Guest
Mam také jednu otazku a abych vas upřesnil do situace tak vam to trochu rozepíšu muj bratr je v 1 ali ja v 2 ali tyto dvě ali proti sobě válčí a z nepochopitelného důvodu když můj bratr zautočí na hráče z mé ali a ten hráč mne žádá o podporu protože jsem mu nejblíže tak mu nemohu nic poslat zdůvodu připojení a jen se mohu dívat jak ho rozebírají.
 

DeletedUser12305

Guest
No a ta otázka je kde? Jinak ano, toto je princip sdíleného připojení, takto to má fungovat právě z důvodu, aby si dva lidi nevypomáhali až příliš a nebyli tak ve výhodě proti ostatním...
Lepší je hrát každý na jiné straně mapy, případně (úplně bez omezení) každý na jiném světě.
 
Nahoru