• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Storno stavby hradeb po útoku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
dnes se mi stalo: měl jsem hradby, dejme tomu 21, dal jsem je stavět na 22, do konce stavby zbývaly nějaký 3 hodiny. Jenže přišel útok, hradby rozbořil na úroveň asi 2. Avšak cca 2 hodiny a něco stále zbývaly do dokončení hradeb. Po dokončení byly na úrovni 3. Navrhuji aby se v případě útoku a poboření hradeb jejich stavba zrušila.

Důvod:
Toto dostavování větších levelů hradeb, když není kam, je chyba hry, měla by se odstranit. Stavba hradeb by se prostě v případě většího útoku, kdy klesne jejich úroveň (byť o jednu úroveň) měla stopnout.

Detaily:
V případě malého útoku, kdy by nedošlo k poklesu úrovně hradeb by jejich stavba pokračovala dál.

Rovnováha:
Zlepšuje to logičnost pobojových situací.

Podvádění:
Nelze.

Závěr:
Myslím, že je to důležitá funkce, zvlášť v období kdy mám hradby vyšlechtěny na velkých úrovních a jejich stavba trvá příliš dlouho.
 

DeletedUser

Guest
hm.. a investované suroviny padnou za vlast stejně jako Tví vojáci?
chábu že hradby vojska poškodí, ale surky neodnesou..
 

DeletedUser

Guest
klidně suroviny ať si hra nechá, není problém si poslat z jinýho města. Ale ať nemusím 3 hodiny čekat než se dodělají hradby na 3. úrovni, když by normálně trvaly asi 40 nebo kolik minut
 

DeletedUser7037

Guest
vono by nebylo marne dyby se automaticky vratila prebytecna cast surovin a zkratila se stavba na pomnernou cast :) protoze stavim precejen hradby lvl 4 a ne hradby lvl 22 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm nebo by nebylo marné kdyby se hradby dosatvěly na zadaný level i když byly pobořeny:)

jako jo chápu logiku toho návrhu, nejsem proti, jen mi to přijde jako výkřik naštvaného hráče spíš nežli snaha vylepšit hru:)
 

DeletedUser7037

Guest
tak od toho tu si ty abys urcil co je a co neni :) jako funkcne je to par radku kodu ale chapu ze programatori maj hodne prace
(z vlastni skusenosti vim ze programatori pracuji pouze tesne pred uzaverkou :))
 

DeletedUser

Guest
Možná sis toh nevšiml, ale já mam na starosti fórum:)
a pro obecnou informaci, stokrát opakovaný fakt.. zdejší grepolis tým hru neprogramuje:)

ale zpět k návrhu.. nezabíhejme od tématu
 

DeletedUser

Guest
Výkřik naštvaného hráče? Aha... tak jak jinak bych to měl formulovat? návrhy tady podávám v době kdy mě něco napadne, nebo v době kdy narazím na nějaký nesmysl.. A toto je velkej nesmysl. Místo abych mohl případně zadat stavbu nových hradeb, který budou trvat maximálně hodinku, musím čekat než se mi dostaví imaginární 23 level...

Zvlášť nevhodné je to v případech, kdy se jedné o předsunuté město a útoky přichází skoro každý den
 

DeletedUser

Guest
Ved stavba sa da zrusit kedykolvek nie? Len najprv musis zrusit tu druhu stavbu v liste a az potom prvu.
 

DeletedUser

Guest
Je relativní pro koho je to nevhodné, můžeš si to představit i jako sankci a odklizení trosek než se bude stavět dál,
hra takhle jede od svého spuštění.. je relativní zda je to chyba nebo vychytávka:) a kdyby Tě to nenaštvalo tak to nechceš měnit..
 

DeletedUser

Guest
Navrhuji aby se v případě útoku a poboření hradeb jejich stavba zrušila.
Stavba hradeb by se prostě v případě většího útoku, kdy klesne jejich úroveň (byť o jednu úroveň) měla stopnout.

klidně suroviny ať si hra nechá, není problém si poslat z jinýho města. Ale ať nemusím 3 hodiny čekat než se dodělají hradby na 3. úrovni, když by normálně trvaly asi 40 nebo kolik minut



Robil som kvoli tomu teraz overovacie pokusy na svojich testovacich mestach a mozem povedat ze tento navrh je absolutne od veci pretoze navrhuje veci, ktore uz su v hre implementovane.



Stavbu je mozne kedykolvek zrusit. Neplati pre nu 10 minutovy limit ako napr. pri utokoch. Problem vsak je, ze ide zrusit len stavbu napravo v zozname stavieb. Takze ak mas 2 stavby v liste, tak musis najprv zrusit tu druhu stavbu a az potom mozes zrusit stavbu ktora sa aktualne stavia.

Takze nemusis cakat kym sa ti dostavia fiktivna 23 uroven hradieb. Mozes stavbu hradieb zrusit a dat stavat nizsie urovne.

Dokonca sa ti vrati aj 90% surovin zo zrusenych hradieb, pricom ty si pisal ze by ti stacilo keby sa nevratilo nic. :p

Takze tvoj navrh toho vela na Grepolise nemeni.




Mozne problemy:

Problemy sa mozu vyskytnut ked pouzivas premium administrator. Vzdy totiz mozes zrusit len budovu ktora je v zozname napravo. A ked si takto naklikas 7 budov, tak potom ich aj 7 musis zrusit. Z kazdej sa ti potom vrati len 90%, co je pri pocte 7 budov velka strata a okrem toho hrozi ze ti pretecie sklad.

Vtedy to uz je to, co hovori Sultan. Hra je o planovani, je to uz zauzivane a musis s tymto ratat. Avsak Tebe ani toto nevadi.

Ty chces hned po bitke dat prikaz na rychlu stavbu niekolkych malych urovni hradieb, cize urcite nechces stavat inych 7 budov takze Tebe osobne ani tento problem nevadi. :)


Tak co, hmmm? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže já kvůli zrušení 3 hodinové stavby hradeb, které už tak jsou nevýhodné, budu muset zrušit druhou stavbu čehokoliv, a přijít o další suroviny? to už je sakra nevýhodné a nespravedlivé :)
 

DeletedUser

Guest
Coze???:grr
Ved to co si chcel ty je ovela horsie.

Tvoj navrh:
Ty si chcel aby ti prva stavba (hradby) uplne zmizla bez uhrady skod. Vrati sa ti 0% ceny hradieb a vyuzijes 100% ceny druhej budovy.

Aktualny Grepolis:
Teraz zrusis 2 budovy. Vrati sa ti 90% hradieb a 90% druhej budovy. Tych 90% za hradby ti nahradi ovela viac nez zvysnych 10% z druhej budovy.



Takze tvoj navrh je casovo rovnaky len je akurat drahsi na suroviny a tym padom je horsi.
:grepolis
 

DeletedUser

Guest
ok, dobrá, jsem to špatně pochopil, takže dostanu suroviny i z té druhé stavby 23 levelu hradeb?? jestli jo, (nevím, nezkoušel jsem to), tak to beru a bude vše ok :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru