• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stručné zprávy ...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když jsem psal, že se již moc velké bitvy nekonají, tak jsem byl dnes ráno zaskočen pohledem na statistiku. karel200 z Alibaby ztratil hned 4 města ve prospěch Poseidonova legie. Asi měl včera opravdu smůlu a jistě se Alibaba pokusí tento úder vrátit.
 

DeletedUser7615

Guest
musim ta opravit, boli to len 3 mesta. :) jedno moje mesto stratila akbal po prevzati. :) Nebolo to o smole, vratil som sa z mesacnej dovolenky a odrazili sme celkom asi 6-7 kolonizaciek na moje mesta. :) Dalej to rozoberat nebudem. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, uplynul nějaký čas a já marně uvažoval, jestli tahat nějakou historii z našeho světa. Zatím jsem si tedy řekl, že nic vytahovat nebudu, ale snad časem na to bude prostor. Jinak se toho nic moc neděje. Jen koukám, jak nám celkově všem naskakují bodíky, Divy se nám blíží závratným tempem. Ještě před třemi měsíci to vypadalo, že se začnou stavět až v listopadu a ono ejhle už to vychází na červenec. Ale podle mně to bude ještě dříve. Svět se blíží ke svému vyvrcholení a sám jsem opravdu zvědav, komu se co povede a kam dotáhnout. Na to, že nejsem nijak sázkařský tip, teď bych si vsadil, že ještě zažijeme mnohé překvapivé momenty, a z nepřátel budou nakonec spojenci a ze spojenců nepřátelé :grepolis

Jinak se tedy omlouvám Grooverovi (karel200) za nepřesnou informaci, ale jisté věci vědět nemohu :D.
 

DeletedUser

Guest
Člověk tady jeden víkend pořádně není a hned jsou nějaké změny. Koukám jako vždycky na statistiku a co tam nevidím. Dvě aliance v jednom názvu :-O. Vypadá to, že těsně před divy se nám sloučí dvě aliance Seekers a TAURUS. Zajímalo by mně, co je k tomu vedlo. Snad se to dozvíme v jednom z rozhovorů s vedoucím aliance. A když už jsme u Seekers, tak je na velkou rozebírku i jeden hráč od nich jménem berry 161. No musím říct, že pro mou domovskou alianci je to pozitivní zpráva. Jinak jsem v některé části forka četl stížnost na to, že hráči, kteří začnou později někde na světě nemají šanci. Je pravda, že pokud se objeví někde uprostřed aliance je jasné, že tam dlouho nevydrží. Pro takové bych měl návrh, ať se porozhlédnou kolem dokola a hned napíší vůdci aliance, že právě začali a chtějí se začlenit. Pak už to je jen a jen na náboráři nebo vůdci aliance :grepolis
 

DeletedUser

Guest
No a je to tady. Kolotoč zákulisních jednání se rozjel a máme tady novu alianci jménem MAFIALIBABA. Více než na bojišti se teď evidentně děje v diplomatických kruzích. Svým způsobem se dá očekávat takovýto vývoj hry a jak se divy blíží, tak se méně bojuje, více staví a pořádají se diplomatické dýchánky kdesi v zapadlé kavárně :D. Jaká hezká překvapení si pro nás aktéři nejaktivnějších aliancí připravili?? To se dá těžko odhadovat, ale budu je sledovat a o všem Vás, věrné čtenáře, budu opět informovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No to se přeci stává jen tě opravím tato aliance je MAFIALIBABA překvapení to zcela jistě je a to jistě milé pro ostatní aliance:D
 

DeletedUser

Guest
Njn chybičky se stávají :D. A ano, No to se přeci stává. Každopádně proto to tady píšu, protože se To stává.
 

DeletedUser

Guest
Jasně,musím tě pochválit za dobrou práci,kterou děláš,jen tak dál.
 

DeletedUser

Guest
Tak a opět velká změna se udála během včerejšího dne na našem světě. Dva největší hráči z Gerúsia odešli a přidali se k MAFIALIBABA. Těmito hráči jsou sedlak1 a PierreDeMaris. Je to velká ztráta, ale musíme se s tím nějak vyrovnat. Třetí, který tuto alianci opustil byl tesak0081, ale ten chtěl odejít z aliance na jiném světě, a jelikož byl posilněn jistým zlatavým mokem, tak se uklikl. Nicméně již je zpátky. No to se nám to před těmi divy hezky míchá :)
 

DeletedUser

Guest
Tak se nám to na našem světě opět celé přeskupilo. Jak jsem psal v příspěvku výše, že mou domovskou alianci opustil sedlak1, tak už se zase stačil vrátit. No popravdě stává se, že člověk v rozčilení provede nějakou nepředvídatelnost. Nevrátil se PierreDeMaris. Čímž mu touto cestou ještě jednou přeji mnoho úspěchů v jeho nové alianci.
Každopádně co se týče přeskupování, je tady opět nová aliance. Její název GERÚSIA a DIOVA LEGIE. Z názvu vyplývá, že se spojili aliance Gerúsia a Diova Legie. Samozřejmě před divy se dějí divy :).
Situace je v tuto chvíli taková, že jediná Poseidonova legie nemá zatím žádný přírůstek v názvu. Ale i to se může změnit.
Zatím nám každý den přibude cca 400 000 bodů do divů, takže těch necelých 22M, a v novém měsíci už jen 10M bychom mohli zvládnout do konce června.
Musím se přiznat, že to bude můj první div, který začnu stavět. Polovina lidí říká, že je to hrozná nuda a druhá polovina zase, že to bude řezba. Tak či tak, když už u toho rok sedím a ztrácím čas, tak i tu nudu překousnu.
 

DeletedUser

Guest
Všem se omlouvám, že jsem dlouho nic nepsal. No trošku více práce na jiných věcech to znemožnilo. Takže stručně a jasně k věci. Na světě chybí už jen pouhých 900 000 bodů ke stavbě divů. Všechny aliance přesouvají města mezi sebou, takže bojůvek se děje pramálo. Růst bodů až do pondělí byl mohutný, zhruba 600-800 bodů denně, ale za poslední dva dny byl velice slabý. Asi se do stavby nikomu nechce.
 

DeletedUser

Guest
Je to neuvěřitelné, ale stále nám chybí kousíček do stavby divů. Jak šel vývoj dynamicky nahoru, teď je to spíše útlum a hra na vyčkávanou. Ale myslím, že nejpozději v úterý se stavba rozjede a pak bude teprve veselo :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru