• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Succuba-hurtondrej

DeletedUser

Guest
SuccubaFotografie-0041.jpg
jde o ženskýho sexuálního boha.
tato bytos se živí vášní a láskou mužů a žen.



Kouzla:
Nevěra-STEZKA LEVÉ RUKY- patří k černé magii.Pomocí tohoto kouzla může Succuba ovlivnit útočící armádu.10 % armády podlehne vábení succuby a umře. Cena 400 přízně

Láska-STEZKA PRAVÉ RUKY-patří k bílé magii.Probouzí lásku, a odvrací kletby. Když hráč uctívající Succubu zaútočí a sešle na svoji armádu kouzlo Láska tak je armáda posílena do bitvy o 5 %. Cena 400 přízně

Anarchie-Kouzlo vzbuzuje touhu postavit se proti zažitým pravidlům a dodává odvahu konat činy, které nejsou za normální situace v povaze nositele.Když je toto kouzlo sesláno na město populace obyvatelstva se sníží o 10% ale šance na úspěch tohoto kouzla je 40 %. Cena 250 přízně

Srdce-kouzlo srdce přináší šťastný, zamilovaný život a nikdy nekončící lásku.Pomocí tohoto kouzla je obyvatelstvo v obrane silnejsi o 10 % po dobu 4 hodin. Cena 250 přízně



Mýtické jednotky:

MOATAS-je to starobylý válečník oblečen do těžkého brnění.Nedokáže mu ublížít žádný voják kromě sám svého druhu a jemu podobných mýtických příšermoatass.jpg
Sečná zbraň - 1200
Rychlost - 30
Kořist - 400
Obrana proti sečným zbraním - 700
Obrana proti bodným zbraním - 900
Obrana proti střelným zbraním - 800
Nymfa je odolná vůči všem jednotkám kromě bodným.
Cena - 350 přízně, 5000 od každé suroviny



Azaliel-Je to jedno z nejzákeřnějších stvoření, jaké si dokážeme představit. Snaží se jen o to, aby dohnal lidi k sebevraždě. Kořist, kterou si vyhlédne, už jen tak nepustí, pronásleduje ji, dokud nedocílí svého.moatas.jpg
Bodná zbraň - 1000
Rychlost - 25
Kořist - 500
Obrana proti sečným zbraním - 1000
Obrana proti bodným zbraním - 900
Obrana proti střelným zbraním - 800
Moatas je odolný vůči všem jednotkám kromě střelným.
Cena - 450 přízně, 6000 od každé suroviny.



P.S. pro některé typy lidí ...Ano mám tady už jednoho boha...ale toto mě napadlo ze dne na den jak jsem přemýšlel co ještě zdokonalit. a vše je poctívě kresleno v průběhu 5 hodin...za vzur Succuby posloužila moje přítelkyně...ale nic o tom nevi tak ne ze ji to vykecate :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Obrázky musím moc pochválit je vidět že máš talent,kouzla se mě moc nelíbí,ani z nich nejsem moc chytrej:D,nevím jak bys docílil aby 10% soupeřovy army bojovalo v tvůj prosěch.
 

DeletedUser9031

Guest
2. a 3. Kouzlo si protiřečí :D Protože stačí použít jakékoliv kouzlo a jiné už nelze tak radší použiju za 120 Neviditelnost a je to ne jedině,že by to bylo special kouzlo,které by mělo vyjímku :D ??? Ale jinak Supr Obrázky a i ty jednotky zbytek kouzel ty docela jdou...
 

DeletedUser

Guest
Obrazky supr!! ale kouzla se mi moc nelibi a to ani myticke jednotky :( a u alizela pises ze je to nechutny a hnusny tvor - pritom na obrazku je to nejaky Elf s kridly z anime 3 hvezdy
 

DeletedUser9307

Guest
pěkná práce škoda jen že ten MOATAS obrázek není tak úplně tvoje dílo možná se mýlím možná je to kreslené tvou rukou ovšem nedávno jsem viděl speed art kde jeden chlápek kreslil přesně tento obrázek ovšem vedle něj byl ještě zbořený hrad takže předpokládám že ten dým za ním bude asi ten dým z toho hradu ale nevadí jinak pěkné

myslím že je to přesně tenhle http://www.youtube.com/watch?v=FnguokYEh0E
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano presne tohoto týpka znám a uz jsem si sním i párlrát psal a pta lse na rady...sem tam sleduju jeho speed arty a potom to i kreslim...ten speed art s tim vojakem jsem zhledl presne kvuli tomuto tematu :) a i ten temny elf je kreslen podle neho...

P.S. nikde jsem nepsal ze to je z moji hlavy :) jen ze mi to zabralo 5 hodin
nekteri si budou mislet ze to staci vyscreenovat oriznout a hodit to sem ale klidne pokud mi nekdo neveri tak at ke me dojede a ja mu ukazu ze je to vse rucne malovane...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru