• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
vim, ted jsem si znovu dohledal vas Ticket. Vite dobre ze jsme si spolu o tom psali. A snazil jsem se to vyresit. Nicmene v tuto chvili proste uz je to mimo me kompetence. Bylo to delegovano administratorum a ti to (snad) resi.
Jinak, jedine co muzu udelat je ze mi napisete ticket a oficielne pozadate o zalohu. Asi to nesmim delat, ale rekneme, spokojeny zakaznik je pro me dulezitejsi.
 

DeletedUser9349

Guest
ale nikdo kompetentni na to dale nereaguje - u nas na firme se resej problemy max do 24 hodin
predstava ze nekomu mozna napisu za 14 dni .... ani se nevyjadruju - neexistuje
a s mym poctem mest se tato hra bez premka hrat proste neda
nejakou zalohou to hrotit nebudeme, at nejste v pruseru
ja proste zaplatil za zbozi a to do dnesniho dne nemam
az dojdou zlataky, hodim restart, s hrou skoncim a penize budu chtit tim padem z5
tot vse
diky za snahu

medved
 

DeletedUser

Guest
Toto me velmi mrzi. A jeste vice to ze dle VOP nemate na vraceni neutracenych zlatych narok. Takze si ten muj navrh prosim jeste promyslete. A take prosim, priste poslete platbu spravne a ono se vse spravne pricte. Denne je desitky plateb a drtiva vetsina je v poradku. Jen tak pro dokresleni situace.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel, ani my nejsme všemocní a proto žádáme o čas a trpělivost k řešení. Navíc tohle všechno děláme ve svém volném čase a ne vždy je to jednoduché.
A jak rekl Albinus, spokojeny zákazník je důležitější!
 

DeletedUser9349

Guest
Toto me velmi mrzi. A jeste vice to ze dle VOP nemate na vraceni neutracenych zlatych narok. Takze si ten muj navrh prosim jeste promyslete. A take prosim, priste poslete platbu spravne a ono se vse spravne pricte. Denne je desitky plateb a drtiva vetsina je v poradku. Jen tak pro dokresleni situace.
platba byla poslana spravna ve smyslu ucet, variabilni symbol - akorat jsem si nevsiml, ze zlatak zlevnily a misto 499 penez jsem poslal puvodnich 539,- bohuzel jsem si to nastavil IB jako vzor
jinak ja nebudu chtit vratit penize za utraceny zlataky, ale penize za zlataky ktere jsem jeste nedostal a pri zruseni uctu uz ani nedostanu
 

DeletedUser9349

Guest
Bohužel, ani my nejsme všemocní a proto žádáme o čas a trpělivost k řešení. Navíc tohle všechno děláme ve svém volném čase a ne vždy je to jednoduché.
A jak rekl Albinus, spokojeny zákazník je důležitější!

to sice chapu ze ve volnym case - a smekam - ale vedeli jste do ceho jdete
a uz jsem trpelivej skoro 3 tydny - je to malo????
 

DeletedUser

Guest
No vsak o tom mluvim, proste jste neposlal spravnou castku a to zrejme udelalo bordel.
 

DeletedUser9349

Guest
zdravim

tak prave slavim mesic od zaplaceni 539,- za 4000 zlataku a do dnes nic nemam
uz i INNO prestalo komunikovat ohledne problemu
dnes se tedy budu muset obratit na ČOI a na SOS at poradej jak dal
pro nekoho je 500 dýško v hospode a pro nekoho dost penez - ja jsem zlatej stred
ale penize nekradu - vydelavam je praci, takze nad tim nemuzu mavnout rukou
co takhle vim, tak maji problem se zlatkama i jiny hraci
jestli s vama INNO komunikuje, tak je informojte aby se pak nedivili

ps: uz jsem si byl nucen koupit zlataky alespon pres SMS, ale dost nevyhodne. A uprimne - JSEM NASRANEJ A ZNECHUCENEJ JEDNANIM ale jsem beran a dotahnu to do konce

medved
 

DeletedUser

Guest
Moc nevim co na to vice napsat. Ja s tim bohuzel nic neudelam. Maximalne se vam zas a znovu muzu omlouvat.
 

DeletedUser10358

Guest
Hraju tuto hru už od Alfy,i když to bylo pod jiným nickem,ale moje bohatá zkušenost praví,že support občas poradí, ale hlavně je tu jako policajt na banování,což bych ještě chápal,protože jeho pravomoce výš nešahají a INNO zajímají hlavně prachy,jen mě mrzí,že se to děje jednostranně a to tím,že pošlou paragraf a tím debata končí.Vláda jedné strany potvrzená tím,že se postižený hráč nesmí ani vyjádřit veřejně a zde na foru,nebál bych se to nazvat malinkatým komunismem a co se týče zlatek,tak mědvěde buď v klidu,už jsem tu za ty cca tři roky přišel o víc:)))))Jedni nemají páky,druzí neodpovídají,klasika:)))
 

DeletedUser

Guest
Tak, zas a znovu, spousta obvineni, nicmene bozuzel ne konkretnich. Takze na toto neumim odpovedet. Nicmene, neni pravda ze jen posilame paragrafy a debata konci, to je nesmysl. A jakepak vyjadreni hrace na foru mate na mysly? Myslite si ze tu nekdo ze zabanovanych prizna ze podvadel???? Jeden jediny?
 

DeletedUser10358

Guest
Mám na mysli,že je zakázáno,pokud jsi zabanován se k tomu veřejně vyjadřovat tady na foru,můžeš komunikovat jen se supportem.Teda pokud komunikuje.Příklad:
cca před dvěma léty jsem se na světě Beta ,,úzce,, sblížil s jednou spoluhráčkou a na víkend odjel k ní.Nastavili jsme si SIP a vesele si vyměňovali celý víkend genetické informace (snad chápete),ale samozřejmě jsme si občas odskočili jeden po druhém ke compu a hráli každý za svůj účet,pochopitelně jsme to i probírali,ale bez takových podrobností,jakože někdo z nás si poslal někam třeba špeha,což se stalo.Po příjezdu domů v neděli večer jsem poslal špeha já na jednoho protivníka a ráno byl 5-ti denní Ban za společný útok během prvních 24 hodin po ukončení SIP a nikdo se semnou nebavil,ač jsem dost komunikativní a slušný:)))))))Prostě přišel paragraf a do pátku jsem byl bez hry,tečka:))
 

DeletedUser

Guest
Hm a nejaky mene archaicky priklad by na sklade nebyl?
Toto nemuzu ani nijak overit, nebot ucet discovery.69 nikdy zadny ticket nepsal.

Nicmene, sam jste tu napsal ze jste porusil pravidla, takze nevim co se divite ze jste dostal trest.
 

DeletedUser10358

Guest
To bylo ještě pod starým nickem a na stáří mám dojem nezáleží hraje hrou i po třech letech a jak vidíš přiznat se umíme, jen ta komunikace s váma není a sám právě předvádíš a nechápu proč je můj příspěvek zveřejněn až po týdnu lustrací:))))Jste prostě stát ve státě.Jdu radši hrát, stejně si tu děláte co chcete.Lovu zdar draci:)))
 

DeletedUser10358

Guest
Před 14-ti dny jsem ti Albinusy odpověděl,proč to tu není???
 

DeletedUser

Guest
Mnoo, ten prispevek jsem nezverejnil nebot je o nicem. Ale pokud po tom touzite, mate ho tu mit.
 

DeletedUser9724

Guest
JIž třetí den čekám na schválení mého nového názvu účtu a stále to nebylo vyřešeno...
 

DeletedUser9349

Guest
tak uz je to pres dva mesice a INNO na me sere s nejakou reakci na nakup zlatek a musim konstatovat ze jsem byl sproste okraden o 500,-
zkusime tedy pres ruzny organizace co hajej prava zakazniku v ramci EU se domoci spravedlnosti
neverim, ze INNO je neprustrelny
ja si totiz penize vydelavam poctive a tvrdou praci - NEKRADU !!!!!!
a diky ze to uverejnite

medved
 
Nahoru