• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Ale prd, zadna cenzura, jen posledni dobou kapanek forum nestiham. Ma hlavni napln jsou cinnosti spojene se hrou, toto je jaksi navic.

A co se vaseho pripadu tyka tak jsem se dotazoval a nedostal jsem odpoved, takze, snaha je, ale ja nic vic nezmuzu.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim lidi, po delsi dobe jsem se prisel podivat co novyho v Grepu a tohle vlakno me celkem zaujalo. Hned se mi vybavili muj zacatek s Grepem a problem na ktery jsem narazil ze strany supportu.

Uz si presne nepamatuju jak to bylo,ale vim,ze jsem se nemohl dostat do nejakyho sveta,na kterym jsem mel mesta. Resil jsem to pres support na jinym svete a nekdo mi odpovedel v tom svete,do kteryho jsem se nemohl dostat,coz jsem zjistil az po reinstalaci meho pc po hodne dlouhe dobe.

Proto se chci tedy zeptat, jestli ma support nejakou moznost komunikace pres realny (registracni) emaily. Nevim totiz,jak si mam precist ingame email ve svete, do kteryho se nemuzu nalogovat.
Samozrejme,dnes je to passe,dnes uz bych vedel,jak to resit,ale mozna by se takova rada hodila nejakymu novackovi

Vim,ze jsem to chtel tehdy resit tady na foru,ale z nejakyho duvodu,nevim,jen se domnivam, asi plneho stavu jsem se nemohl registrovat,takze jsem nemohl vkladat prispevky
 

DeletedUser75

Guest
No, jestliže jsi se nemohl dostat na daný svět, tak jsi buď zapoměl heslo od svého účtu, nebo jsi mohl být na daném světě blokován za přečin vůči pravidlům hry.
Tvoje tickety z nicku Nostredemus ale neobsahují problém s tím, že by jsi se nemohl dostat na daný svět, naposledy jsi řešil restart na světě Achilles, mohlo to být z jiného nicku?
Jistě, každý ticket který napíšeš se objeví jednak přímo ve hře, a jednak na tvém daném registračním emailu.
Registrace na foru je možná za každého naplnění členské základny, není zde stop stav počtu hráčů.
 

DeletedUser

Guest
Restart na Achilovi byl az hoooodne dlouho pote,predtim jsem hral Thetu,chvili Etu, jeste predtim Alfu, tu jsem hral prave na zaklade toho,ze jsem se nemohl dostat na Zetu. Zeta byla muj prvni prvni server. Je to zalezitost ... mno hodne dlouho pozpatku.

Jinak k tomu co pises ty:

a) heslo atd jsem nezapomnel,byl jsem normalne prihlasen,ale jak rikam,hra me nepustila dal,jak na vyber svetovych stran
b) BAN jsem nemel
c) K te registraci na forum asi tolik: kdyz se podivas pod muj avatar,tak uvidis,kdy jsem se sem na forum registroval a to podotykam,ze to bylo v dobe,kdy jsem poznal BN na Thete po rozpadu a rozebrani me matarske aliance. To byla doba,kdy jsem uz minimalne rok hral na Alfe a kde jsem mel nejakych odhadem 12-15 mest,bo jsem to neumel a problem,o kterem se bavim je tedy esce starsi. Podotykam,ze to bylo jeste za Grepolis I.

Pokud se to nekde archivuje,tak jsem si na nemoznost registrace sem na foru stezoval na aliancnim foru ve hre na Thete a mozna si na to nejakej pametnik vzpomene. Vazne nemam duvod kecat. Proste to neslo.

*************
Tolik k vysvetleni
*************

A ted zpet k tematu:

Pokud si to spravne pamatuju,tak odpoved na registracnim emailu nenajdes. Tam najdes pouze upozorneni,ze mas ve hre odpoved. Obsah toho ingame emailu ten registracni email neobsahuje
 

DeletedUser75

Guest
To stačí, že jsi řekl svět, dle ticketu to byla opravdu Zeta, v lednu 2011, že?
Přihlašovací údaje dnes již nenajdu, ale bylo ti odpovězeno, že máš vymazat cache, cookies, atd, a zpět napsat na support, zda to jde. Kdyby ne, nabídl ti Charon ruční volbu. Neozval jsi se, takže to šlo? Nebo ne?
Odpověď najdeš, do registračního emailu přijde upozornění, na to klikneš, a přesměruje tě to přímo na link http://support.innogames.de
 

DeletedUser

Guest
Priznam se ze,ten email od Charona jsem v registracnim emailu necetl. Nejspis jsem ho omylem smazal s ostatnimi hlasenimi z ostatnich svetu. Tim padem je muj dotaz zodpovezen. Pokud jsem mel byt presmerovanej a ja to smazal,tak samozrejme byla chyba na me strane.

Jen pro doplneni informaci: Tu Charonovu nabidku jsem cetl v ingame emailu, az po reinstalaci meho PC a pote,co ma temnejsi mesta,nebo mesto zaniklo a ja zacal hrat v tomto svete znovu. Ta odpoved od Charona tam zustala.

Mno nic,treba se nekdo z teto me chyby pouci pro priste.

Dulezity je proste vedet,ze je tedy moznost spojeni se supportem i pres registracni email
 

DeletedUser9724

Guest
Vas ticket byl na vasi zadost predan administratorovi hry.
A nikdo nic neřešil, nikdo se neozval... Mezitím si mě rozebrali hráči na Pí a zaťali do mě drápy i na Achillovi, protože BAN je bez ochrany... Přitom mi nebylo zodpovězeno ani to, čemu můj nový návrh nicku "Vyléčená inkontinence" odporoval vzhledem k pravidlům, že nebyl akceptován...
 

DeletedUser75

Guest
Je to opravdu v 90% tak, že k těm bugům, chybám, dochází díky tomu, že se hráči nestarají o stav prohlížeče net. stránek.

To Pochcanek2
Na ticket bylo odpovězeno po delším hledání, příště dle instrukcí zadej svět, kde hraješ, a ne Alfu.
 

DeletedUser9724

Guest
Odpovídal jsem tam, odkud mi BAN přišel... Netuším, proč přišel ze světa Alfa...
Odpovězeno nebylo skoro týden, mezitím jsem účet zrušil... Po 2,5 letech hraní... Doposud jste mi nikdo ani zde nebyl schopen odpovědět, co porušoval můj první nick, i co porušovala navrhovaná alternativa...
 

DeletedUser

Guest
Odpoved je jednoducha. Na vas nick si nekdo stezoval ze ho urazi a tak dle pravidel to support posoudil a dospel k nazoru ze je to nick nevhodny a byl vam ucet zablokovan s tim at si vymyslite jiny. Bohuzel, ten jiny byl shledan rovnez nevhodnym a misto toho aby jste si zvolil nejaky normalni tak jste zacal osocovat vsechny kolem sebe. A pritom to bylo jednoduche, nedelat naschvaly a rici rozumne jmeno.
 

DeletedUser9724

Guest
Já stále čekám na odpověď, v čem koliduje s pravidly navržený nick "Vyléčená inkontinence"... Nějak se nemohu dovtípit, čím že je nevhodný... Snad leda že je dlouhý a může se někomu těžko slabikovat...
Neosočoval jsem nikoho, snad krom vás a vaší uražené ješitnosti... Ale to není můj problém, ale problém v tom, že jste si dost osobitě ohnul pravidla... Ostatně co se mi tak sešly ohlasy hráčů, nejsem jediný, kdo si o vás myslí své...
 

DeletedUser

Guest
Neprekrucujte fakta. Ja vam to vysvetlil v ticketu ze toto neni vhodny nick do hry kterou hrajou i deti a slusne vas pozadal o zmenu. Coz jste neudelal a misto toho nas zacal osocovat a dovolavat se slyseni u vyssich mist.
 

DeletedUser8956

Guest
Vždycky se hold najde někdo, komu hra nejde, a tak se snaží na sebe (když už ne výsledky) upozornit aspoň takovými ubohými nesmysly. Je mi upřímně líto hráčů v okolí a také suppportu.
 

DeletedUser8946

Guest
No taky k supportu....prosím už se rozhodněte kolik že mi dáte teda tech let trestu...to jsem ještě neviděl aby někdo dostal ban bez ochrany na rok a za deset hodin co ten ban mám trest třikrát narostl....těžce zvažuji napsat přímo do innogames bohužel neumím něměcky ale tohle by nebyl problém...už jen z toho důvodu,že mám aktivní rádce tím pádem jste mě okradli o peníze byt o pár korun ale okradli koupil jsem si něco co nemohu využít...jak mi vysvětlíte tohle??vše archivuju a oz za kterou mám ten banán tak podobných mám v poště desítky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak znovu, sic jsem vam to vysvetlil v ticketu, ale klidne mohu i tady.
Kdyz nekdo rozesila HZ urazlive a sproste zpravy ktere prijemci nahlasi, tak je musim dle pravidel proverit a poruseni pravidel potrestat. Takze... za to ze jste rosilal Hz tak mate hromadny ban.
 
Tady je ale veselo... uznávám, že zpráva, kterou poslal Kubyno byla trochu, no hodně přes míru. tím, že ji rozeslal celé ali, a ne jenom hráči, kterého se to týkalo, tak to trochu přehnal. ale vážení supportáci nepřeháníte to tak trochu i vy? nehrajete tak trochu za jednu ali na Omikronu?
Co tak sleduju hru, tak zjištuji, že často se stává, že support je dalším hráčem v poli.

Vysvětlete mi, jak je možné, že hráči CKAPN za vytečkované slovo pos..t dáte vyhrůžku, či za název města Měkké brko, což mi nepřijde tedy nic urážlivého a hráče, z jehož ali povětšinou tyto návrhy na bany vychází necháte v klidu dštít svou nenávist kolem...

jenom si sem dovolím hodit jednu ukázku:
 

DeletedUser

Guest
Mno samozdrejme ze support hraje, jen ted zrovna netusim za jakou ali myslite, ale jistojiste mate pravdu. Samozdrejme ze nejen na Omi ale na vsech svetech a na vetsine dokonce za nekolik.

Proboha lidi, vzpamatujte se, toto je vazne nesmysl!!! Clenove support tymu nehraji, respektive nehraji na svete na ktery maji prava.

A ze je nekdo za nevhodne nazvy, vyrazy potrestan a nekdo ne? To bude tim ze nekoho nekdo nahlasil a jineho ne. Fakt nemame silu hlidat nazvy vsech mest, uctu... na vsech svetech a do posty se bez nahlaseni vubec nedostanem.

Takze hlaste, hlaste, my budem trestat a sjednavat napravu.
 
ale o to jde, proč každou blbost trestat? já kdybych měla hlásit všechny zprávy, kdy mi někdo nadává, tak hodně protivníků ban dostane. Ale přiznejme si proč? aby měl důvod být ublíženej? to mu raději pošlu pár utoků do měst aby ho přešli roupy. A nehrajme si na svatoušky... kdo z nás v reálu či mezi přáteli mluví jenom spisovně a slušně? Proč se tu snažíme hráče k něčemu vychovávat? o tom přece tahleta hra není, je to znič anebo budeš zničen... a k tomu občas silnější vyrazy patří...

a neschovávejme se za to, že tu hrají děti.. už jste je někdy pár minut poslouchali, když si mysleli, že jsou sami mezi sebou? Kam se na ně hrabou dospělí hráči...
 

DeletedUser

Guest
Vite, on zasadni problem je v tom ze to je v rozporu s pravidly a my jsme tu od toho abychom hlidali jejich dodrzovani. Takze kdyz to nekdo nahlasi tak se tim musime zabyvat. Jinak, osobne s vasim pristupem souhlasim.
 
jo to beru, ale posuzování těch pravidel je na Vás.... onen oběžník byl fakt složen jenom z nadávek (mezi námi, moc jsem se při čtení bavila¨) ale strhávat body za to co napsal cápek, to bylo zase hodně přes mísu u Vás... pak se nemůžete divit, že vás považujeme za další členy bratrstva nenávistných....
 
Nahoru