• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser9349

Guest
prave ze to jste rekl vy
o 2 prispevky vyse i kdyz obracene

jinak receno - my jsme elita (support) a muzeme si delat co chceme, INNO nas podrzi
vy jste luza (hraci), idealni na to aby jste platili, poslouchali a nejlepe neotravovali a drzeli h... usta

ps: ani nechtejte vedet, co si o vas hraci mysli

medved
 

DeletedUser

Guest
No, zrejme kazdy cteme neco uplne jineho. A vase zavery z toho opravdu nebudu komentovat, to nema smysl.
 

DeletedUser10159

Guest
Albinus má pravdu věci které se tu dokola opakují tak to fakt nemá smysl odpovídat
 

DeletedUser3960

Guest
dobrý den, já mám takový skromný dotaz, proč se nedozvím, jaký dostal trest hráč za bezdůvodnou urážku a proč když urazí někdo běžného hráče tak má ban na několik hodin a když urazí admina či suport, tak je vyloučen. Děkuji za odpověď
 

DeletedUser

Guest
dobrý den, já mám takový skromný dotaz, proč se nedozvím, jaký dostal trest hráč za bezdůvodnou urážku a proč když urazí někdo běžného hráče tak má ban na několik hodin a když urazí admina či suport, tak je vyloučen. Děkuji za odpověď

No trosku se v dotazu ztracim, tak to vemu zesiroka.

O trestech jinych hracu nesmime davat zadne informace, to je proste zakazano.
Jinak, co se tyka trestu tak na foru je zverejnen katalog trestu kde je jasne videt jaky trest za co je. Jsou tam maximalni mozne sazby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3960

Guest
takže když jsi pojmenuji město " jsem p..." tak za to dostanu trvalý ban? Zatím co ten hráč, který mně tak pojmenoval, dostane jenom tytyty!!!
 

DeletedUser

Guest
pokud mate nevhodne pojmenovane mesto tak dostanete trvaly ban dokud se se supportem nedohodnete na zmene. A to je maximum, takze nekdy to muze byt i jen varovani a zadost o prejmenovani, zalezi na pripadu.
Pokud urazite nekoho pres PM a ona vas nahlasi tak jde o to co napisete a v jakem kontextu, tresty se davaji ve vice rovinach dle zavaznosti, 6, 12, 24 bodu, pricemz se to scita a pri dosazeni 24 bodu mate na 24h ban. pri opakovani je trest prisnejsi.
Pokud urazite support je to automaticky globalni vylouceni ze hry.
 

DeletedUser3960

Guest
tohle je odpověď o ničem, to si můžu přečíst v katalogu trestů. Já se ptám proč je rozdíl v trestech, když urazíte běžně hrajícího hráče a když urazíte člena suportu, který předpokládám taky hraje. A jestli chceš, tak ti napíšu přesně o co šlo
 

DeletedUser

Guest
Pokud clen supportu hraje, jako ze nehraje vetsina, a urazi ho nekdo ve hre tak je to normalni urazka. Ale pokud ho nekdo urazi v ramci jehoprace, tzn na fory moderatory, v ticketu cheaty tak je to dle pravidel global ban. A proc? nebot majitel teto hry to takto nastavil. My pouze dohlizime nad dodrzovanim pravidel, nepiseme je.
 

DeletedUser9349

Guest
štírek je ze strany suportu chráněnej? nebo on se vyjadřit může a já ne?
že se mně ztratil můj příspěvěk na jeho adresu
 

DeletedUser

Guest
Prizpevek se nestratil, pouze byl smazan a to z duvodu ze jstee v nem pouze napadal a urazel hrace a neprinasel vubec nic noveho k diskuzi.
 

DeletedUser9724

Guest
Děti, které tomu to pojmu nerozumí, těžko urazí, ty kteří mu rozumí vědí, že to urážka není... Tyhle výmluvy jsou směšné a stále to nevysvětluje kolizi s pravidly... Já se obávám, že i když se na hlavu postavíte, o nic než o vlastní zvůli své rozhodnutí neopřete...
 

DeletedUser

Guest
Ted tak trochu tapu o cem mluvite, ale jestli o svem banu za vasi prezdivku tak to uz jsem odpovidal mockrat. Ale klidne znovu. Ja mam dle pravidel pravo rozhodnout co je a co neni vhodne a to jsem udelal. Za to jak vyjste reagoval opravdu nemohu.
 
mám takový dotaz, to se musíme pořád opakovat? vyjádříme svůj názor na support či své pochybnosti o čistotě hry a dostaneme za uši, i kdyby se důvod měl vycucat z prstu anebo být naprosto nicotný...
takže ukážeme, kdo je tu pán a kdo si ani na svém foru a zdůrazňuju na svémforu nemůže postěžovat a poukázat na určité nesrovnalosti v postupu adminů této hry...
takže pátráme a zjistíme, že díky jisté nedomyšlenosti v hře, (když vás to hodí moc daleko od ali, kam se chcete dostat, tak sice můžete resnout a přihlásit se znovu, ale až za 14 dní, což je při začátku hry přímo smrtící, dříve vás to nepustí) máme možnost hodit BAN na člověka, který vyjádřil svou pochybnost o čistotě hry...
skutečně důvod, který jste uváděli, byl ten pravý a jediný????
 

DeletedUser

Guest
Takze, ted momentalne vubec netusim na co narazite, mohla by jste psat i pro lidi jenz netusi o cem je rec a nejen pro zasvecene?
Ale k tomu co pisete, pokud je ucet dan ke smazani tak NIKDY se za nej nedava ban za multi, proste lidsky receno, bere se jako by nebyl.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo. Jednak netusim na jakem svete, jak vite spravuji vsechny svety a dnes jsem udelil radove 100 banu, takze opravdu netusim o jakem konkretnim mluvite. A i kdybych to vedel, dobre vite ze nesmim takoveto informace sdelovat nikomu jinemu nez majiteli.
 
no majiteli jste to sdělil... od něho to právě mám, jinak se jedná o svět Rho a naši ali... je tam zatím!!! jediný BAN
 
Nahoru